mBank: Bilety do kina lub 100 zł do Rossmana za otwarcie konta + 300 zł!

W mBanku właśnie wystartowała bardzo przyjemna i przede wszystkim banalnie prosta promocja eKonta. mBank zazwyczaj oferuje promocje, w których zdobycie nagrody wymaga systematycznego wydawania określonych kwot i korzystania z rachunku. Teraz zaproponował akcję, w której nagrodę (cztery bilety do sieci kin Helios lub 100 zł do Rossmanna) możemy dostać za wykonanie dosłownie kilku transakcji!

mbank: 100 zł do Rossmanna lub 2 vouchery do kina Helios

Kto może skorzystać z promocji?

I tu kolejna bardzo miła niespodzianka. Zazwyczaj, żeby móc skorzystać z wcześniejszych promocji mBanku trzeba było być dla banku kompletnie nowym klientem, czyli nigdy wcześniej nie posiadać w nim żadnych produktów. W tej promocji warunki są zdecydowanie bardziej liberalne. Wystarczy, że nie posiadaliśmy żadnego konta osobistego po 01.01.2016 r. i już możemy korzystać z promocji.

Na początek konieczna jest rejestracja na dedykowanej stronie akcji. Mamy na to czas do 31.05.2017 r. Podczas rejestracji musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych, wysyłanie informacji handlowych oraz uchylenie tajemnicy bankowej na rzecz Agory, która wspólnie z mBankiem organizuje promocje.

Po rejestracji zostanie nam udostępniony link do wniosku o rachunek. Oprócz konta musimy również zawnioskować o kartę płatniczą.

Nagroda za wykonanie 5 transakcji

Po otwarciu konta (oddział lub kurier) będziemy musieli spełnić już tylko jeden, banalny warunek. Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzymy konto, konieczne będzie wykonanie przynajmniej 5 transakcji. Przez transakcje bank rozumie płatności kartami, ale również przelewy internetowe (nie liczą się przelewy na konta własne i rachunki mBanku) i płatności internetowe.

Sami więc widzicie, że warunki są nieprawdopodobnie proste. Nie musimy nawet używać karty, wystarczy wysłać 5 przelewów po kilka złotych na nasze konto w innym banku!

Po spełnieniu warunków będziemy jeszcze musieli wybrać nagrodę. Do wyboru mamy dwa podwójne vouchery do sieci kin Helios albo kartę podarunkową do Rossmanna o wartości 100 zł. Nagrodę musimy wybrać maksymalnie do 15.06.2017 r, korzystając ze strony promocji (tej, na której dokonujemy rejestracji)

Na koniec warto dodać, że organizator przewidział tylko 1000 nagród. Decyduje kolejność spełnienia warunków, więc warto się pośpieszyć, bo bardzo możliwe, że promocja zakończy się przed czasem 😉

Otwórz eKonto i zgarnij bilety albo kartę do Rossmanna

Dodatkowo 300 zł w postaci zwrotów!

Oprócz tytułowej prostej nagrody możemy zdobyć łącznie nawet 300 zł w postaci zwrotów za płatności kartami. Wszystko przez to, że w mBanku równolegle trwa kolejna edycja promocji “Zyskuj z eKontem”. Warunki promocji są niemiernie proste. mBank zwraca 2% wartości płatności kartami i Blikiem, maksymalnie 50 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy. Razem do zdobycia jest więc 300 zł. Żeby zwrot trafiał na nasze konto, konieczne jest spełnianie co miesiąc poniższych warunków:

  • Wydawanie kartą lub Blikiem min. 250 zł
  • Zapewnianie na koncie wpływu wysokości min. 1000 zł
  • Logowanie się do aplikacji mobilnej mBanku

Ile kosztuje konto w mBanku?

eKotno Standard to rachunek prowadzony bezwarunkowo bezpłatnie. Zapłacić możemy jednak za kartę płatniczą (4 zł), chyba że wykonamy nią min. 5 transakcji miesięcznie. Z kartą mamy bezpłatny dostęp do bankomatów Euronetu, BZ WBK i planet Cash, z zastrzeżeniem, że wypłata kwoty mniejsze niż 100 zł kosztuje 1,30 zł. Za wypłatę winnych bankomatach zapłacimy prowizję w wysokości 5 zł.

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail