Millennium: 150 zł za otwarcie konta i do 200 zł za jego polecanie!

Millennium właśnie przygotował naprawdę ciekawą i prostą promocję swojego świetnego kotna 360. W zamian za otwarcie rachunku i dokonanie kilku płatności dostaniemy 50 zł w gotówce i 100 zł w formie bonu do sklepów Rossmann. Dodatkowo będziemy mogli polecać tę promocję znajomym i zgarnąć dodatkowe 200 zł!

Millennium: 150 zł premii za otwarcie konta 360!

Kto może skorzystać z nowej promocji Millennium? 

Zgodnie z regulaminem udział w promocji dostępny jest jedynie dla nowych klientów banku, czyli osób, które po 01.04.2015 r. nie posiadali w Millennium żądnego produktu (nawet pełnomocnictwa do czyjegoś konta). Jeśli spełniamy ten warunek, to na początek konieczne jest zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji. Po rejestracji uzyskamy dostęp do wniosku o konto 360, który musimy wypełnić i wysłać. We wniosku musimy tradycyjnie już zgodzić się na marketing oraz zaznaczyć chęć wyrobienia karty płatniczej do konta.

Sam wniosek musimy wypełnić do końca sierpnia 2017 r., a umowę podpisać maksymalnie do 4.09.2017 r. (za pomocą kuriera lub w oddziale banku).

150 zł za wpływ na konto i jedną płatność 

Po otwarciu rachunku pozostaną nam do spełnienia jeszcze dwa warunki. Po pierwsze na nowootwarte konto musimy wpłynąć minimum 1000 zł (np. z innego naszego konta). Po drugie musimy wykonać jedną płatność na dowolną kwotę za pomocą karty płatniczej lub Blika.

Otwórz konto 360 w Millennium i odbierz 150 zł!

Oba warunki musimy spełnić dwukrotnie — we wrześniu i w październiku. I to w zasadzie wszystko. Jeśli spełnimy te warunki, to do 20 listopada 2017 r. dostaniemy od organizatora informację o konieczności uzupełnienia danych do wypłaty premii, a jeśli to zrobimy, 50 zł wpłynie na nowootwarte konto 360 maksymalnie do 15 grudnia. Voucher do sklepów Rossmann o wartości 100 zł trafi do nas listownie.

Dodatkowe 200 zł w programie poleceń Millennium!

Oprócz gwarantowanych 150 zł za założenie konta 360 i spełnienie tych banalnych warunków możemy również załapać się na program poleceń Millennium. Jeśli bowiem zarejestrujemy się na stronie promocji, to uzyskamy możliwość wygenerowania specjalnego kodu polecającego, który możemy następnie przekazać osobie, której polecimy tę promocję. Jeśli podczas rejestracji poda ona nasze dane osobowe i spełni wszystkie warunki, to za takie polecenie dostaniemy 50 zł. Maksymalnie zgarniemy w ten sposób 200 zł. Oczywiście udział w programie poleceń jest tylko dodatkiem — nie musimy z niego korzystać 😉

Ile kosztuje konto 360 w Millennium?

Konto 360 może być dla nas zupełnie bezpłatne, ale może również kosztować razem z kartą nawet 15 zł miesięcznie. Wszystko zależy od tego, czy spełnimy warunki, które stawia Millennium. Jakie to warunki? Na konto musi wpływać co miesiąc minimum 1000 zł (inaczej płacimy za konto 8 zł), a kartą płatnicza musimy wykonać przynajmniej 1 płatność (inaczej 7 zł za konto). Warunki nie są zbyt wymagające (i w sumie łączą się z tymi potrzebnymi do uzyskania premii).

Prościej mają za to osoby przed 27 rokiem życia. Ci nie zapłacą nic za prowadzenie konta (muszą wybrać opcję Konto 360 Student), nawet jeśli nie będą go zasilali. Jedyna opłata, jaka im grozi, to ta za kartę, ale jeśli zrobią nią 1 płatność miesięcznie, to również jej nie zapłacą.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail