Millennium: 150 zł za założenie konta 360 lub 360 Student

Millennium ponownie zorganizował promocję swojego konta 360 i jego wersji dla młodych — konta 360 Student. W zamian za otwarcie rachunku możesz zgarnąć 100 zł w gotówce i 50 zł w formie vouchera do PolskiBus.com. Dodatkowo możesz również korzystnie ulokować środki na koncie oszczędnościowym Profit.

Millennium: 150 zł za otwarcie konta 360 PolskiBus.com

Kto może skorzystać z promocji i zgarnąć 150 zł?

Żeby skorzystać z promocji, musisz być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie miała żadnego konta w Millennium (ani nawet pełnomocnictwa do konta) po 01.04.2015 r.

Jeśli spełniasz te warunki, to na początek musisz się zarejestrować na stronie promocji maksymalnie do 30.09.2017 r. Po rejestracji dostaniesz link do wniosku o konto 360. Podczas wypełniania wniosku koniecznie wyraź zgodę na marketing i przesyłanie informacji handlowych — bez tego nie dostaniesz premii.

Po wysłaniu wniosku musisz podpisać umowę o rachunek maksymalnie do 06.10.2017 r.

150 zł za wpływ na konto i płatność kartą

Zgarnięcie głównej nagrody jest dziecinnie łatwe. Wystarczy, że spełnisz dwa banalne warunki:

  • zapewnisz wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł 
  • wykonasz kartą płatniczą lub Blikiem jedną transakcję

Warunki musisz spełnić zarówno w październiku, jak i w listopadzie. Jeśli natomiast otworzysz Konto 360 Student, to nie musisz nawet zapewniać wpływu na rachunek — wystarczy płatność kartą 😉

Jeśli spełnimy te warunki, to do końca roku dostaniemy info o przyznaniu nagrody i maksymalnie do 14.01 dostaniemy 100 zł na konto 360 i vouchery do wykorzystania na stronie PolskiBus.com o wartości 50 zł.

Otwórz konto 360 w banku Millennium i zgarnij 150 zł!

Co ważne — do czasu przyznania nagrody musisz cały czas posiadać aktywne konto. Jeśli je zamkniesz to z nagrody nici.

Ile kosztuje konto 360 w banku Millennium?

Jeśli otwierasz standardowe konto 360, to możesz zapłacić 8 zł za prowadzenie rachunku i 7 zł za kartę płatniczą do konta. Na pewno nie zapłacisz za konto w przeciągu pierwszych miesięcy, ponieważ spełniając warunki promocji (przelewając 1000 zł i płacąc kartą) spełniasz automatycznie warunki uniknięcia opłaty za konto i kartę.

Lepiej mają osoby do 26 roku życia, które mogą otworzyć konto 360 w wersji Student. Jeśli jesteś młody, to nie zapłacisz nic za prowadzenie rachunku. Możesz jedynie zapłacić 4 zł opłaty za kartę, ale jeśli wykonasz nią jedną płatność miesięcznie, to i tej opłaty nie będzie 😉

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail