Millennium: 360 zł za konto 360 + 200 zł w Moneymanii!

Jeśli wśród czytelników Cardholder’a są osoby, które nie mają konta 360 w banku Millennium, to właśnie jest idealna okazja, żeby takie konto otworzyć. Do zdobycia jest bowiem 360 zł w formie zwrotów za płatności kartami, 100 zł w gotówce, 100 zł w formie bonu do serwisu wakacje.pl, a także lokata na 2,5%! Oprócz tego można też zdobyć nagrodę w postaci bonu o wartości 1500 zł w serwisie wakacje.pl! Wszystko za sprawą nowej edycji popularnej moneymanii!

Bank Millennium: 360 zł zwrotu, 1500 zł wakacje.pl i moneymania

200 zł w moneymania!

Najpierw nagroda w postaci 200 zł w ramach kolejnej już edycji moneymanii, czyli cyklicznych promocji organizowanych przez serwis money.pl. Żeby załapać się na promocję, musimy nie posiadać żadnego produktu w banku Millennium po 01.04.2015 r. Jeśli spełniamy ten warunek, to na początek konieczna będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji.

Po rejestracji dostaniemy dostęp do wniosku o konto 360, który musimy wypełnić do 28.05.2017 r. Co ważne: Liczą się tylko wnioski złożone z linku, który dostaniemy po rejestracji od serwisu money.pl, jeśli zawnioskujemy o konto z innej strony, to z nagrody nici.

Podczas wypełniania wniosku konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych oraz upoważnienie banku do uchylenia tajemnicy bankowej na rzecz serwisu money (tak, aby mógł on sprawdzić, czy spełniliśmy warunki promocji i wypłacić nam premię).

200 zł za kilka prostych czynności

Po otwarciu rachunku (do wyboru mamy kuriera lub oddział) musimy spełnić dwa banalne warunki. W czerwcu oraz lipcu będziemy musieli zasilić konto kwotą minimum 1000 zł (może to być przelew z naszego innego konta) oraz wykonać przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub za pomocą Blika. I to wszystko.

Jeśli spełnimy te banalne warunki, to do 31.07.2017 r. będziemy musieli uzupełnić na stornie rejestracji numer rachunku otwartego w ramach promocji. Jeśli to zrobimy, to do 16.08.2017 r. nasze konto zostanie zasilone kwotą 100 zł, a bon o wartości 100 zł do wakacje.pl otrzymamy za pomocą wiadomości SMS.

Otwórz konto i zgarnij 560 zł premii!

Szansa na 1500 zł od wakacje.pl

Oprócz gwarantowanych 200 zł za spełnienie powyższych warunków możemy również zdobyć bon o wartości 1500 zł do serwisu wakacje.pl. Tutaj niestety decyduje szczęście. Jeśli chcemy powalczyć o bon, to oprócz spełnienia powyższych warunków konieczne jest również ściągnięcie aplikacji mobilnej banku Millennium oraz dokonanie po 5 transakcji za pomocą Blika w czerwcu i lipcu.

Organizator nagrodzi 4 osoby bonami o wartości 1500 zł do wakacje.pl. Jak je zdobyć? Musimy zainstalować aplikacje mobilną jako 90, 180, 270 i 360 osoba korzystająca z promocji.

360 zł za transakcje kartami

A teraz kolej na drugą część promocji, czyli zwrot w wysokości 360 zł za płatności kartą. To sztandarowa promocja banku Millennium, którą bank promuje z sukcesami od lat:

Co musimy zrobić, żeby skorzystać z promocji? Zasady są banalne: bank Millennium będzie nam zwracał 2% wartości transakcji dokonywanych kartami lub 5% wartości transakcji dokonywanych Blikiem (ale nie więcej niż 30 zł miesięcznie) przez okres 6 pełnych miesięcy od chwili otwarcia konta. Wszystko, co musimy zrobić, żeby zwrot regularnie wpływał na nasze konto to zapewnienie w każdym z miesięcy wpływu w wysokości 1000 zł oraz dokonanie minimum jednej płatności kartą na dowolną kwotę.

Otwórz konto 360 i zgarnij 560 zł premii

Na koniec gratka dla oszczędnych 

Oprócz tych wszystkich nagród i premii możemy również załapać się na całkiem przyzwoite oprocentowanie lokaty i konta oszczędnościowego. Po otwarciu konta 360 możemy skorzystać z lokaty do 10 000 zł z oprocentowaniem 2,5% oraz konto oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,5% do 100 000 zł 😉

Ile kosztuje konto 360 w Banku Millennium?

Rachunek 360, czyli konto dla osób, które mają więcej niż 26 lat, może być całkowicie darmowy, ale może również kosztować nawet 15 zł miesięcznie. Jeśli zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, to unikamy opłaty za jego prowadzenie w wysokości 8 zł. Jeśli wykonamy przynajmniej jedną płatność kartą miesięcznie, to unikamy opłaty w wysokości 7 zł za jej posiadanie. W przypadku braku spełnienia przynajmniej jednego warunku bank pobiera opłatę zarówno za prowadzenie konta, jak i za kartę płatniczą.

Łatwiej mają osoby, które mają mniej niż 26 lat. Mogą one założyć konto 360 Student, które jest bezwarunkowo bezpłatne. Możemy jedynie zapłacić za kartę 7 zł, chyba że wykonamy nią jedną płatność bezgotówkową miesięcznie.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail