Millennium: 100 zł na start i do 360 zł zwrotu w promocji konta 360!

Millennium startuje z kolejną edycją swojej promocji konta 360 i 360 Student. Ponownie mamy do zdobycia nawet 360 zł zwrotów za płatności kartą lub Blikiem. Miłym dodatkiem jest też premia w wysokości 100 zł na start, którą dostaniemy za spełnienie banalnych warunków. Wisienką na torcie jest natomiast możliwość ulokowania środków na lokacie lub koncie oszczędnościowym oprocentowanym na 2,5%. Wszystko razem tworzy ofertę prawie nie do odrzucenia 😉

Millennium 460 zł zwrotu za konto 360 Blikiem karta 5%

Kto może skorzystać z promocji?

Na początek przeanalizujmy 100 zł na start. Ta łatwa do zgarnięcia premia oferowana jest przez portal Bankier.pl, który razem z Millennium organizuje promocję. Żeby załapać się na stówę za samo otwarcie konta, wystarczy nie posiadać żadnego konta w Millennium (ani nie być pełnomocnikiem czy współposiadaczem) po 01.04.2015 r. Jeśli spełniamy ten warunek, to na początek musimy zarejestrować się na stronie promocji.

Po rejestracji dostaniemy link do wniosku o konto, który musimy wypełnić. Wypełniając wniosek koniecznie musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej podmiotowi, który organizuje promocję. Wniosek musimy złożyć do 28.06.2017 r., a umowę podpisać maksymalnie do 30.06. Możemy to zrobić korzystając z kuriera (tu lepiej nie czekać do ostatniej chwili, bo dotarcie do nas może mu zająć kilka dni) lub w oddziale banku.

100 zł od Millennium za wpływ na konto i jedną płatność kartą

Żeby zdobyć tytułową stówę, musimy jeszcze tylko spełnić dwa proste warunki. W lipcu i w sierpniu musimy zapewnić wpływ na konto w kwocie przynajmniej 1000 zł i dokonać jednej płatności kartą. I to wszystko. Do 30.09 dostaniemy od Bankier.pl informację o zdobyciu nagrody, a sama nagroda trafi na nasze konto do 14.10.

360 zł zwrotów za płatności kartą i Blikiem

Druga część promocji jest już organizowana tylko przez bank Millennium i są to dobrze znane wszystkim łowcom promocji zwroty za płatności kartą lub Blikiem. Zasady są proste — Millennium będzie nam oddawać 2% wszystkich naszych zakupów zrobionych kartą i 5% wszystkich zakupów zrobionych Blikiem. Jest jeden haczyk — maksymalnie dostaniemy 30 zł miesięcznie za płatności kartą i 30 zł miesięcznie za płatności Blikiem. Żeby zdobyć maksymalny miesięczny moneyback, musimy więc wydać Blikiem 600 zł, a kartą 1500 zł. Oczywiście nikt nie wymaga od nas zdobywania maksymalnego zwrotu, możemy wydać mniej i dostać mniej ;).

Zwrot będzie trafiał na nasze konto przez 6 miesięcy od chwili założenia konta, jeśli spełnimy proste warunki. Millennium wymaga od nas jedynie zapewnienia co miesiąc wpływu w wysokości 1000 zł i wykonania jednej płatności kartą. I to wszystko.

Otwórz konto 360 i zgarnij do 460 zł premii!

2,5% na koncie oszczędnościowym lub lokacie 

Millennium oprócz maksymalnie 460 zł premii, które możemy zdobyć oferuje również bardzo dobre warunki na ulokowanie oszczędności. Jeśli mamy nie więcej niż 10 000 zł to możemy skorzystać z lokaty mobilnej, której oprocentowanie może być podniesione nawet do 2,5%. Co ważne: lokata ma okres 3 miesięcy i po jej zakończeniu możemy otworzyć ją ponownie 😉

Jeśli udało nam się odłożyć trochę więcej, to lepszym pomysłem będzie wpłacenie tej kwoty na konto oszczędnościowe Profit. Do poziomu 100 000 zł zyskamy 2,5 na okres 92 dni. Po tym czasie niestety wejdzie w życie standardowe, niższe oprocentowanie.

Ile kosztuje konto 360 w Millennium?

Najlepiej mają osoby przed 27 rokiem życia. Mogą one otworzyć konto 360 Student, które jest bezwarunkowo bezpłatne. Nie zapłacą też nic za kartę płatniczą o ile wykonają nią 1 płatność miesięcznie. Jeśli mamy na karku trochę więcej wiosen to pozostaje nam konto 360. Prowadzenie rachunku może nas kosztować 8 zł miesięcznie, a obsługa karty 7 zł. Nie zapłacimy jednak za nic, jeśli spełnimy co miesiąc dwa warunki: zasilimy konto kwotą przynajmniej 1000 zł i dokonamy jednej płatności kartą. To te same warunki, które i tak musimy spełniać, żeby zdobyć 100 zł premii i comiesięczne zwroty więc niejako korzystanie z promocji zwalnia nas z opłat za konto 😉

Regulamin promocji 100 zł na start 

Regulamin promocji 360 zł zwrotu

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail