Millennium: 150 zł za otwarcie konta 360 i pobranie Goodie

W banku Millennium właśnie ruszyła bardzo przyjemna promocja konta 360 lub konta 360 Student. Do zdobycia jest 150 zł, które Millennium wypłaci w gotówce.

Millennium: 150 zł za otwarcie konta 360 Goodie!

Kto może dostać 150 zł za otwarcie konta 360 w Millennium?

Millennium chce nagradzać jedynie nowych klientów, czyli osoby, które nie miały w nim żadnego konta osobistego, pełnomocnictwa czy nawet rachunku technicznego po 01.04.2015 r. Z promocji wykluczone są nawet osoby, które w ciągu kilku ostatnich dni złożyły wniosek o konto.

Jeśli spełniasz warunki, to na początek musisz udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o konto 360 wraz z kartą płatniczą.

Czas na złożenie wniosku masz do 20.12.2017 r.

Następnie musisz podpisać umowę (kurier lub oddział) oraz zainstalować aplikację Goodie na telefonie. Rejestrując się w niej, musisz użyć tego samego adresu mailowego, co podczas zakładania konta.

Obie czynności musisz wykonać maksymalnie do 31.12.2017 r.

150 zł za płatność i wpływ na konto 

Jak zgarnąć tytułową premię? Bajecznie łatwo.

Wystarczy, że spełnisz dwa proste warunki:

  • Zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł 
  • Wykonasz jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

Oba warunki musisz spełnić zarówno w styczniu, jak i w lutym 2018 r. 

Ich spełnienie nie będzie trudne. Wystarczy, że przelejesz 1000 zł z innego Twojego konta i zapłacisz kartą za bułki w piekarni 😉

Otwórz konto 360 w Millennium i odbierz 150 zł!

W zamian za to maksymalnie 14.03.2018 r. dostaniesz od Millennium 150 zł, o ile dalej będziesz miał tam konto i aplikację Goodie na telefonie.

Ile kosztuje konto 360 w Millennium?

Zapewne konto 360 kosztuje i to nie mało, skoro Millennium za tak banalne warunki rozdaje 150 zł.

Na szczęście promocja jest tak skonstruowana, że spełniając warunki potrzebne do wypłaty premii, automatycznie spełniasz warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę płatniczą.

Wszystko, co musisz zrobić, żeby za nie nie płacić, to zapewnić wpływ w wysokości 1000 zł i zapłacić raz w miesiącu kartą lub BLIK-iem.

Lepiej mają osoby przed 26 rokiem życia. Oni nie zapłacą za prowadzenie konta, nawet jeśli nie zapewnią wpływu. Zwolnią się też z opłaty za kartę, po wykonaniu nią jednej płatności miesięcznie.

Moja opinia o promocji Millennium?

Uważam, że jest to naprawdę dobra promocja i strasznie mi przykro, że nie mogę z niej skorzystać (miałem jeszcze konto w Millennium po 01.04.2015 r.)

Konto 360 to jedno z najporządniejszych kont w ofercie Polskich banków, a Millennium płaci niemałą kasę za spełnienie naprawdę banalnych warunków. Nie ma więc na co czekać 😉

Szczegóły w regulaminie 

[Decydując się na udział w promocji z tej strony korzystasz z mojego linku afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli dostaniesz nagrodę, ja dostanę prowizję. Robiąc to wspierasz tego bloga i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny]