Millennium: 200 zł do Zalando za wyrobienie karty kredytowej!

Ponownie ruszyła jesienna promocja kart kredytowych banku Millennium. Tym razem w zamian za jej wyrobienie możesz zyskać 200 zł w formie bonu do serwisu Zalando!

Millennium 200 zł do Zalando

Kto może zgarnąć 200 zł do Zalando? 

Millennium chce nagradzać jedynie nowych klientów, czyli osoby, które nie miały w nim żadnej karty kredytowej po 01.01.2016 r. Z tego powodu wykluczeni są wszyscy, którzy korzystali z ubiegłorocznej edycji.

Oczywiście posiadanie konta osobistego czy innych produktów nie wyklucza z promocji.

Warunki promocji są tak samo banalne, jak w poprzednim roku.

Jeśli spełniasz warunki, to musisz zawnioskować o dowolną kartę kredytową Mastercard przez bankowość Millennium.

Kolejnym krokiem jest wykonanie nią 5 transakcji na dowolne kwoty. Musisz je wykonać do końca miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę.

I to w zasadzie wszystko.

W zamian za spełnienie tego banalnego warunku dostaniesz od Millennium voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Zalando!

Promocja trwa do końca listopada i do tej pory musisz złożyć wniosek o kartę, ale nie warto czekać do ostatniej chwili — Millennium przewidziało tylko 800 promocyjnych wniosków, a więc promocja może skończyć się przed czasem tak jak ta rok temu.

Ile kosztuje karta kredytowa w banku Millennium? 

Do wyboru masz wszystkie karty organizacji Mastercard, a tych jest trochę. Najlepszym wyborem będzie klasyczna karta Mastercard. Karta ta kosztuje 4,99 zł miesięcznie, ale jeśli wykonasz nią min. 5 płatności miesięcznie, to Millennium nie pobiera tej opłaty.

Jedna osoba skorzysta z promocji tylko raz

Na koniec akapit, na który czeka zapewne większość stałych czytelników. Niestety w tej edycji Millennium wprowadziło do regulaminu zapis, który pozwala każdemu uczestnikowi na zgarnięcie tylko jednej karty upominkowej do Zalando.

W zeszłym roku, gdy tego zapisu nie było, a w promocji Millennium rozdawał 200 zł do empiku, to wielu klientów otworzyło po kilka kart Mastercard różnego typu i zgarnęło po kilka voucherów.

Tej sztuczki nie da się jednak teraz powtórzyć. Mimo wszystko jest to naprawdę bardzo przyjemna i prosta promocja. Ciekawe w ile dni skończy się ze względu na wykorzystanie puli bonów 🙂

Szczegóły w regulaminie