Money Mania 12: 150 zł do Allegro za konto 360 w banku Millennium

Dzisiaj wystartowała 12 już edycja popularnej Money Manii! Edycja ta organizowana jest wspólnie z bankiem Millennium, a zdobyć będzie można voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro!

Money Mania 12: 150 zł do Allegro za konto 360 w banku Millennium

Kto może skorzystać z 12 edycji Money Manii? 

Zgodnie z regulaminem akcji, żeby skorzystać z tej edycji Money Manii, musisz być nowym klientem dla banku Millennium, czyli osobą, która nie miała żadnego konta osobistego w Millennium po 01.04.2015 r. Warunek karencji jest jeszcze gorszy, bo wyklucza również sytuacje, w której nie miałeś konta, ale byłeś np. pełnomocnikiem do rachunku innej osoby.

Jeśli spełniasz te warunki, to na sam początek konieczna jest rejestracja na dedykowanej stronie akcji. Po rejestracji musisz kliknąć opcję „weź udział”. W nowej karcie otworzy Ci się wniosek o konto 360 w banku Millennium, który musisz uzupełnić.

Podczas wypełniania wniosku pamiętaj o tym, że musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych, a także wyrazić zgodę na przekazanie przez Millennium danych dotyczących Twojego udziału w promocji do jej organizatora.

Na koniec warto dodać, że wniosek musisz złożyć maksymalnie do 30.10.2017 r., a umowę podpisać nie później niż 6.11.2017 r. (są do wyboru dwie opcje — kurier albo placówka).

150 zł do Allegro za kilka prostych czynności

Jak zdobyć tytułową nagrodę, czyli bon o wartości 150 zł do serwisu Allegro?

Bardzo łatwo!

Wszystko, co musisz zrobić, to zarówno w listopadzie, jak i w grudniu:

  • Zapewnić wpływ na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł
  • Wykonać przynajmniej jedną płatność kartą lub Blikiem

I to wszystko.

Otwórz konto 360 w Millennium i odbierz 150 zł do Allegro!

Po spełnieniu tego banalnego warunku dostaniesz informacje o przyznaniu nagrody (najpóźniej do 22.01.2018 r.) Nagrodę dostaniemy w postaci kodu przesłanego mailem. Będzie go można wykorzystać w terminie 180 dni od chwili otrzymania.

Ile kosztuje konto 360 w Banku Millennium? 

Najlepiej mają najmłodsi. Osoby poniżej 26 roku życia załapią się na konto 360 w wariancie Student, czyli nie zapłacą nic za konto, a karta będzie dla nich bezpłatna po wykonaniu nią jednej płatności miesięcznie.

Niestety starsi nie mają już tak fajnie, ale nie ma tragedii. Konto 360 w dorosłej wersji będzie bezpłatne, jeśli zapewnisz na nie wpływ w wysokości min. 1000 zł. Inaczej zapłacisz za prowadzenie 8 zł/mc. Karta będzie za darmo, jeśli wykonasz nią przynajmniej 1 płatność — inaczej zapłacisz za nią 7 zł/mc.

Można więc w prosty sposób nie płacić za konto 360 ani złotówki, ale jednocześnie, jeśli się zagapimy to możemy zapłacić aż 15 zł miesięcznie.

W ramach konta zyskujesz też darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce oraz pakiet bezpłatnych ubezpieczeń.

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail