mPay: Komunikacja miejska za 1 zł przy płatności Masterpass!

Ponownie wystartowała wspólna promocja mPay i Masterpass. Znów możesz zgarnąć bilety komunikacji miejskiej za złotówkę, jeśli tylko kupisz je w aplikacji mobilnej i opłacisz Masterpassem!

mPay: Bilety komunikacyjne za 1 zł za płatność Masterpass Mastercard

 

Jak dostać bilety za złotówkę w aplikacji mPay?

Zasady promocji są banalne tak jak w poprzedniej edycji. Wszystko, co musisz zrobić, żeby podróżować za 1 zł to kupno biletu komunikacji miejskiej za pomocą aplikacji mobilnej mPay.

Zakupiony bilet musisz opłacić za pomocą elektronicznego portfela Masterpass. Dodatkowo w promocji biorą udział bilety jednorazowe i czasowe o wartości od 1,10 zł do 5 zł.

Ostatnim warunkiem jest wyrażenie zgody na udział w promocji. Możesz to zrobić po wejściu do aplikacji mPay.

Kupno biletu za 1 zł jest banalne. Na początek ściągasz na swój telefon aplikację mPay, dodajesz jako opcję płatności Masterpass, wybierasz bilet, który Cię interesuje i po wybraniu opcji opłacenia go za pomocą Masterpass Twój bilet zostanie zrabatowany do ceny 1 zł!

Co ważne — z promocji możesz korzystać wielokrotnie!

Dokładna instrukcja korzystania z promocji znajduje się na oficjalnej stornie mPay.

Do kiedy potrwa promocja?

W teorii do 31.12.2017 r. chyba że wcześniej wyczerpie się pula 100 000 promocyjnych biletów. To niby sporo, ale przy ostatniej edycji promocji pula wyczerpała się bardzo szybko.

Gdzie można korzystać z mPay? Na chwilę obecną mogą z niego korzystać mieszkańcy wielu polskich miast. Dokładna lista znajduje się tutaj.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to elektroniczny portfel od Mastercarda, który jest zupełnie darmowy i pozwala na robienie bezpiecznych zakupów w internecie. Więcej o Masterpass tutaj.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail