Nawet 700 zł na karcie przedpłaconej za umowę w nc+!

Właśnie wystartowała bardzo przyjemna promocja, która powinna Cię zainteresować, jeśli właśnie kończy Ci się umowa w nc+ lub planujesz zawrzeć nową!

nc+ premia za podpisanie umowy!

Jak odebrać nawet 700 zł za podpisanie umowy z nc+?

Żeby skorzystać z promocji, musisz być nowym lub obecnym klientem nc+. Zdobycie nagrody jest banalne i ogranicza się do zawarcia (lub przedłużenia) umowy z nc+ na okres minimum 24 miesięcy. Do zdobycia jest od 100 zł do 500 zł, zależnie od tego, który pakiet telewizyjny wybierzesz 😉

Najlepiej odda to tabelka z regulaminu promocji

nc+ premia za podpisanie umowy!

Oprócz premii za podpisanie umowy z nc+ o telewizję możesz też zgarnąć dodatkowo nawet 200 zł za podpisanie umowy i internet i telefon!

Żeby załapać się na ten dodatkowy bonus, musisz w ciągu 30 dni od podpisania umowy o telewizję, zawrzeć również umowy o internet i telefon dostarczany przez nc+. Za jedną i drugą umowę zgarniesz po 100 zł!

Kiedy dostanę kartę z bonusem od nc+?

Jeśli zawierasz nową umowę (na stronie ncplus.pl lub telefonicznie) to kartę przedpłaconą dostaniesz kurierem. Jeśli natomiast przedłużasz umowę, to będziesz musiał udać się po nią do najbliższego punktu nc+

Co ciekawe, karta nie będzie zasilona. Żeby ją zasilić, będziesz musiał aktywować ją na stronie moje.ncplus.pl. Po aktywacji nc+ uzna kartę bonusem zależnym od wybranego pakietu. Stanie się to w terminie maksymalnie 25 dni od jej aktywacji, o ile przedłużysz umowę lub opłacisz pierwszą fakturę (jeśli zawierasz nową umowę)

Zamów telewizję nc+ i odbierz 700 zł!

Po aktywacji karty będziesz mógł korzystać ze środków płacąc nią w sklepach. Niestety nie będzie możliwości wypłacenia za jej pomocą środków w bankomacie. Karta będzie ważna do 31.05.2018 r.

Czy to się opłaca?

Czy nowa promocja nc+ się opłaca?

Jeśli planujesz zawrzeć umowę z ncplus, to jak najbardziej! Ekstra premia na pewno nie zaszkodzi!

Nie jestem ekspertem w dziedzinie ofert telewizyjnych, ale patrząc na cennik ncplus, premia za każdym razem wynosi równowartość ok. 2-3-miesięcznych abonamentów.

Podejrzewam więc, że korzystający z tej promocji nc+ mogą mieć naprawdę konkurencyjne warunki, których nie zaproponuje konkurencja, ale przed podjęciem wyboru, warto wszystko dokładnie policzyć 😉