Dwa bilety do kina za otwarcie darmowego konta w Nest Banku

Nest Bank, czyli jeden z niewielu bezwarunkowo bezpłatnych banków w Polsce właśnie ogłosił promocję, w której do zdobycia mamy dwa bilety do sieci kin Helios. Konieczne będzie otwarcie konta oraz zapłacenie kartą.

Nest Bank: dwa bilety do kina z nest kontem Nest Konto

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem skorzystać z niej mogą tylko nowi klienci, czyli osoby, które nigdy nie miały w Nest Banku (ani w Banku Smart) konta osobistego.
Jeśli spełniamy te warunki, to na początek konieczne jest zawnioskowanie o konto na dedykowanej stronie banku. We wniosku musimy podać nasze dane osobowe, a następnie zawrzeć umowę (możemy to zrobić w oddziale, za pomocą kuriera lub przelewu z innego naszego konta). Dodatkowo konieczne jest również wyrażenie wszelkich zgód marketingowych oraz zamówienie karty płatniczej.

2 bilety za płatność kartą 

Po otwarciu rachunku musimy już tylko dokonać płatności kartą na kwotę 150 zł. Będziemy na to mieli 60 dni od chwili podpisania umowy. Po spełnieniu tego prostego warunku dwa bilety do kin Helios otrzymamy w wiadomości mailowej.

Jest mały haczyk. Nest Bank przewidział tylko 500 podwójnych biletów, więc warto się pośpieszyć, bo wcześniejsze promocje tego banku kończyły się bardzo szybko. Wyjątkowo bank może jeszcze zwiększyć ilość biletów do 700 zł. Jeśli bilety się nie wyczerpią, to promocja będzie trwała do 28.04.2017 r.

Otwórz konto i zgarnij bilety do kina!

Ile kosztuje Nest Konto

Nest Bank to jeden z niewielu banków w Polsce, który oferuje wszystkie podstawowe usługi za darmo. Nie zapłacimy za konto, kartę, przelewy oraz dostęp do bankomatów w Polsce. Można powiedzieć, że Nest Konto jest prawdziwym kontem za zero.

Dodatkowym plusem jest możliwość otwarcia Lokaty Witaj, która przysługuje nowym klientom. Możemy ją otworzyć w terminie 30 dni od daty otwarcia konta. Na trzy miesięcznej lokacie możemy ulokować maksymalnie 10 000 zł, a jej wysokość to 4%.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail