Nest Bank: 200 zł do Rossmanna za założenie Nest Konta!

Nest Bank właśnie wystartował z bardzo przyjemną promocją swojego rachunku Nest Konto. W zamian za jego otwarcie załapiesz się na 200 zł do drogerii Rossmann, a dodatkowo będziesz mógł otworzyć świetną lokatę na 4%! Warto się jednak spieszyć, bo Nest Bank przygotował tylko 1000 promocyjnych wniosków!

Nest Bank: 200 zł do sklepów Rossmann!

Kto może skorzystać z promocji Nest Banku i zgarnąć 200 zł do drogerii Rossmann?

Zgodnie z regulaminem promocji musisz być nowym klientem dla Nest Banku, czyli osobą, która nie miała w Nest Banku (ani w banku Smart) żadnego konta osobistego w przeciągu ostatnich 24 miesięcy.

Jeśli spełniasz ten warunek, to na początek musisz złożyć wniosek o Nest Konto na dedykowanej stronie promocji. Podczas wypełniania wniosku koniecznie zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Na koniec pozostaje podpisanie umowy — możesz to zrobić w oddziale, za pomocą kuriera lub przez przelew z innego konta bankowego. Upewnij się tylko, że Twój bank jest na liście obsługiwanych i że masz w nim zaktualizowane dane osobowe, bo inaczej możesz mieć problemy z otwarciem konta w ten sposób.

200 zł do Rossmanna za wpływ wynagrodzenia na Nest Konto

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć kartę podarunkową na kwotę 200 zł do Rossmanna?

Zdziwisz się, ale wystarczy zapewnić wpływ wynagrodzenia na nowo otwarte konto!

Maksymalnie do 08.12.2017 r. musisz zapewnić “wpływ wynagrodzenia”, który Nest Bank opisuje w ten sposób:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz Klienta z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub (ii) renty lub emerytury dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

I to wszystko.

Otwórz darmowe Nest Konto i odbierz 200 zł do Rossmann!

W zamian za spełnienie tego banalnego warunku Nest Bank prześlę Ci kartę podarunkową najpóźniej do 15.12.2017 r. Karta będzie ważna do 30.10.2018 r. i można z niej skorzystać wielokrotnie, więc nie trzeba od razu wydawać całych 200 zł 😉

Dodatkowo Lokata na 4% 

Oprócz bajecznie łatwych 200 zł do Rossmanna możesz też załapać się na bardzo przyjemną lokatę Witaj. Każdy nowy klient Nest Banku może otworzyć tę lokatę dla nowych środków. Lokata może trwać 3 lub 6 miesięcy (przy czym w tym drugim wariancie musi być zapewniony wpływ wynagrodzenia), a jej oprocentowanie to 4%!

Nie warto odpuścić sobie takiej okazji, bo warunki oferowane przez Nest Bank są jedne z lepszych na rynku.

Ile kosztuje Nest Konto?

No dobra, a ile kosztuje to całe Nest Konto?

Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe.

Tak samo nic nie kosztuje karta płatnicza do konta, z którą dostajesz darmowe bankomaty w Polsce.

Brzmi zbyt pięknie? No cóż, taki jest Nest Bank. Jego taryfa składa się w dużej mierze z samych zer, a oferta jest prosta i przejrzysta 😉

Szczegóły w regulaminie

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail