Nest Bank: Lokata dla klientów na 3% bez limitu!

Nest Bank kilka dni temu zaprezentował podwyższone oprocentowanie swoich lokat. Klientom chyba nie przypadło za bardzo do gustu, bo dziś Nest Bank dodatkowo je podwyższa! Teraz możesz ulokować środki na 3% i to bez żadnego limitu!

Nest Bank Nest Konto lokata 3%

Kto może skorzystać  z promocyjnej oferty Nest Banku?

Promocja skierowana jest do posiadaczy konta osobistego (możesz również z niej skorzystać bez konta, ale wtedy będziesz miał niższe oprocentowanie).

Żeby ją założyć musisz zalogować się do bankowości internetowej i otworzyć Lokatę na Nowe Środki. Maksymalnie możesz ulokować na niej nawet 2 000 000 zł, a lokat możesz otworzyć nielimitowaną ilość!

Promocyjna lokata najbardziej opłaca się w wariancie 3 lub 6-miesięcznym. Lokaty na dłuższy okres raz, że są ryzykowne (bo oprocentowanie może w tym czasie pójść do góry), a dwa, że Nest Bank oferuje na nich nieco niższe oprocentowanie (2,8% na 12 miesięcy i 2,9% na 24 miesiące).

Jest jednak haczyk. Nest Bank oferuje promocyjne oprocentowanie tylko na nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 15.10.2017 r. Jeśli miałeś wtedy na koncie 1000 zł i teraz chcesz ulokować 1000 zł, to musisz mieć na koncie minimum 2000 zł 😉

Na koniec warto dodać, że jeśli jeszcze nie masz Nest Konta, to za jego otwarcie dostaniesz lokatę na 4% do 10 000 zł! Oferta będzie dostępna w serwisie banku przez 60 dni od otwarcia konta! Nest Konto możesz otworzyć tutaj