Pekao: do 150 zł do empik.com za korzystanie z aplikacji PeoPay

Bank Pekao rzadko pojawia się na łamach Cardholder’a, bo nie słynie ze zbyt częstych i ciekawych promocji bankowych. Teraz jednak pojawiła się całkiem przyjemna promocja, w ramach które Pekao premiuje za korzystanie ze swojej aplikacji mobilnej PeoPay. Zgarnąć możesz nawet 150 zł, choć realnie zapewne trochę mniej.

Pekao: 150 zl za aplikację PeoPay do empik.com

Jak dostać 150 zł do empik.com od Pekao? 

 


Tytułowa premia podzielona jest na kilka części. Pierwsze 50 zł do wykorzystania na empik.com zgarniesz, jeśli nigdy wcześniej nie posiadałeś aplikacji PeoPay, a masz w Pekao dowolne konto osobiste.

Jeśli do 28.02.2018 r. zarejestrujesz się na specjalnej stronie promocji, ściągniesz na telefon i aktywujesz PeoPay, to masz gwarantowane 50 zł na karcie podarunkowej.

Kolejne 25 zł dostaniesz w zamian za wykonanie przynajmniej jednej płatności poprzez Masterpass, która jest dostępna w aplikacji PeoPay. Płatność musisz wykonać w dowolnym sklepie internetowym, a jej wartość musi przekroczyć 10 zł.

Tu również obowiązuje termin do końca lutego 2018 r.

Ostatnią premię dostaniesz w zamian za zaproszenie do akcji znajomych. Możesz polecić aplikację PeoPay maksymalnie 3 znajomym i jeśli do końca lutego 2018 r. dokonają oni w niej dowolnej operacji, to za każdego poleconego dostaniesz 25 zł premii.

Polecasz aplikację przez specjalny kod polecenia, który musisz podać znajomemu, a ten wpisuj go podczas rejestracji w aplikacji. Kod dostaniesz od Pekao mailem w terminie 3 dni roboczych od zarejestrowania na stronie promocji.

Szczegóły w regulaminie