PKO BP: 50 zł do empik.com z kontem dla dziecka

Swój pomysł na szkolną wyprawkę zaproponował PKO BP. W zamian za otwarcie Konta dla Dziecka zdobyć można voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na empik.com.

PKO BP: 50 zł do empik.com za otwarcie KOnta dla dziecka

Kto może skorzystać z promocji i zgarnąć od PKO voucher do empik.com?

Żeby skorzystać z promocji, musisz być rodzicem lub opiekunem ustawowym dziecka, które nie ma jeszcze 13 lat i nie miało w PKO konta dla dziecka.

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem takiego dziecka, to na początek musisz złożyć wniosek o rachunek w oddziale lub na stronie banku. Limit promocyjnych wniosków wynosi 1600 sztuk, więc nie warto z tym zwlekać. Jeśli wnioski się nie wyczerpią, to promocja będzie trwała do 18.09.2017 r.

Dodatkowo, żeby skorzystać z promocji, sam musisz być posiadaczem dowolnego rachunku w PKO. Jeśli go nie masz, to możesz otworzyć takie konto w obecnie trwającej edycji programu poleceń i zgarnąć ekstra 100 zł 😉

Po podpisaniu umowy pozostaje Ci już tylko zasilić nowo otwarte konto Dziecka kwotą min. 50 zł. Żeby promocyjny voucher do empik.com trafił do was za pomocą wiadomości w serwisie transakcyjnym, musisz mieć również wyrażone zgody marketingowe.

Na koniec warto dodać, że jeśli mamy więcej niż jedno dziecko, to niestety premię zgarniemy tylko za jedno, chyba że do akcji możemy zaangażować męża/żonę/drugiego opiekuna

I to w zasadzie wszystko.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail