PKO: 2 bilety do Cinema City za doładowanie Orange w IKO

Ruszyła prosta i przyjemna promocja dla obecnych klientów PKO BP. W zamian za doładowanie numeru telefonu w Orange poprzez aplikację mobilną IKO możesz zgarnąć dwa bilety do Cinema City!

PKO BP: 2 bilety do Cinema City doładowanie orange IKO

Kto może dostać 2 bilety do Cinema City od Orange? 

Zgodnie z regulaminem promocji, żeby załapać się na 2 bilety do Cinema City, musisz mieć dowolne konto osobiste w PKO BP lub Inteligo.

Jeśli spełniasz ten warunek, to do 31.10 musisz doładować numer telefonu w sieci Orange na kwotę przynajmniej 100 zł. Doładowanie musisz zrobić przez mobilną aplikację IKO w wersji min. 2.0.

W zamian za to dostaniesz od PKO dwa vouchery na dowolne seanse 2D w sieci kin Cinema City. Vouchery dostaniesz smsem, najpóźniej do 06.11.2017 r.

Jeśli masz konto w PKO lub Inteligo i chcesz skorzystać z promocji, to lepiej się pośpiesz, bo bank przewidział tylko 1000 promocyjnych zestawów. Po wykorzystaniu tego limitu promocja zostanie zakończona.

A co jeśli nie masz konta w PKO? W takiej sytuacji możesz skorzystać z obecnej promocji dla nowych klientów i za otwarcie konta zgarnąć 100 zł 😉

Szczegóły w regulaminie.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail