PKO BP: Nawet 498 zł za Konto dla Młodych!

Właśnie wystartowała promocja “Serce na Talerzu” organizowana przez PKO BP. Korzystając z promocji, możesz zgarnąć 20% zwrot za płatności w restauracjach, dwuosobowe zaproszenie na Restaurant Week oraz 100 zł za udział w programie Mam PKO. Łączna wartość wszystkich nagród może wynieść aż 498 zł! Jeśli masz mniej niż 26 lat, to masz okazję zgarnąć naprawdę niezłe nagrody 😉

PKO BP: Serce na Talerzu 20% zwrotu wejście na Restaurant Week Mam PKO KOnto dla Młodych

Kto może skorzystać z promocji Serce na Talerzu? 

Akcja Serce an Talerzu jest skierowana do nowych klientów PKO BP, którzy nie ukończyli 27 roku życia. A co musisz zrobić, żeby być nowym klientem?

Wystarczy, że nie miałeś żadnego konta osobistego w PKO po 31.08.2016 r.

Jeśli więc miałeś tam kiedyś konto, ale je zamknąłeś do 31.08.2016 r., to możesz skorzystać z promocji 😉

Na początek musisz złożyć wniosek o Konto dla Młodych na dedykowanej stronie banku. We wniosku koniecznie zaznacz chęć otrzymania karty płatniczej Mastercard oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketing banku.

Następnie zadzwoni do Ciebie pracownik PKO, potwierdzi Twoje dane i wyśle kuriera z umową. Musisz ją podpisać najpóźniej do 30.09.2017 r.

Ostatnim krokiem będzie udanie się na stronę promocji Serce na Talerzu i rejestracja oraz wybranie nagród, które chcesz otrzymać.

A te są następujące:

20% zwrot za płatności w restauracjach 

Pierwszą nagrodą będzie 20% zwrot za wszystkie Twoje wydatki w restauracjach, pubach, klubach, barach i fast foodach, a także zakupy w firmach cateringowych.

PKO BP pozwoli Ci zgarnąć maksymalnie 50 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy. A więc łącznie na Twoje konto może wrócić nawet 300zł!

Zgarnięcie maksymalnego miesięcznego zwrotu wymaga wydania na jedzenie poza domem 250 zł. Promocja skierowana jest dla osób młodych, dla których takie sumy mogą być wysokie, ale bez obaw, można przecież wybrać się do knajpy ze znajomymi i zaproponować, że Ty uregulujesz rachunek kartą, a oni zwrócą Ci pieniądze przelewem albo gotówką 😉

Pierwszy zwrot wpadnie na Konto dla Młodych za transakcje dokonane podczas pierwszego pełnego miesiąca od chwili podpisania umowy. Przykład: Konto otwierasz we wrześniu, pierwszy zwrot dostajesz za płatności zrobione w październiku.

Żeby cały czas otrzymywać zwrot, musisz przez okres 6 miesięcy cały czas posiadać aktywne konto i kartą oraz wyrażone zgody marketingowe.

Wejściówka na Restaurant Week w Warszawie 

Nagrodą dodatkową, którą również możesz zyskać, jest wejściówka dla dwóch osób na Restaurant Week organizowany w Warszawie. Wartość wejściówki to 98 zł, a obejmuje ona 3 daniowy posiłek dla dwóch osób.

Czym jest Restaurant Week?

To rodzaj eventu, w ramach którego przez tydzień możesz udać się do różnych restauracji, które biorą w nim udział i zjeść dwudaniowy posiłek w jednej, z góry ustalonej cenie. To świetna okazja, żeby przetestować nowe knajpy albo odwiedzić te, które zazwyczaj nie nadają się na naszą kieszeń 😉

Wejściówka trafi do Ciebie za pomocą serwisu PKO BP maksymalnie do 09.10.2017 r, a żeby wykorzystać otrzymaną wejściówkę, będziesz musiał dokonać rezerwacji online w wybranej restauracji (do 27.10.2017 r.)

Tu warto jeszcze dodać, że o ile na 20% zwrot załapie się każdy, kto otworzy Konto dla Młodych, to wejściówkę na Restaurant Week zgarnie tylko 2000 najszybszych osób. Liczy się jak najszybsze spełnienie wszystkich warunków tj. otwarcie konta, wyrażenie zgód i rejestracja na stronie promocji.

Dodatkowe 100 zł w programie Mam PKO 

PKO naprawdę zaszalał. Już na ten moment nagrody są warte prawie 400 złotych (300 zł zwrotu z płatności i wejściówka o wartości 98 zł), a tymczasem bank dodaje jeszcze możliwość zgarnięcia 100 zł w zamian za skorzystanie z programu Mam PKO.

Czym jest program Mam PKO?

To program poleceń, w ramach którego klienci banku mogą polecać konta swoim znajomym.

Przykład:
Jeśli ja mam konto w PKO, to mogę podać Ci mój kod polecenia, który Ty wprowadzasz we wniosku, otwierając konto. Jeśli spełnisz odpowiednie warunki, to obje zarobimy – ja dostanę premię za polecenie, Ty zgarniesz premię za otwarcie konta.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać dodatkowe 100 zł od PKO?

Na początek konieczne jest wprowadzenie specjalnego kodu poleceń, który może Ci udostępnić znajomy posiadający konto w PKO. Nie masz nikogo takiego? Napisz do mnie na Facebooku, a załatwię Ci taki kod 😉

Drugim korkiem jest wydanie w ciągu 30 dni od chwili podpisania umowy 200 zł kartą płatniczą i 10 zł Blikiem.

Nie musisz robić zakupów na 200 zł za jednym razem. Możesz zrobić kilkanaście mniejszych płatności, ważne, żeby łącznie wydać 200 zł 😉 A i obie płatności (kartą i Blikiem) muszą być zrobione w stacjonarnych sklepach — zakupy w internecie nie biorą udziału w promocji.

I to w zasadzie wszystko.

W zamian za spełnienie tych dość prostych warunków na nasze Konto dla Młodych trafi 100 zł premii, a osoba, która poleciła nam konto, dostanie 50 zł 😉

Ile kosztuje Konto dla Młodych w PKO?

Konto dla Młodych to rachunek dla osób do 26 roku życia. Nie zapłacisz za jego prowadzenie, nawet jeśli nie będziesz z niego korzystał. Zapłacić możesz jednak za kartę płatniczą do konta. Karta kosztuje 5 zł, ale PKO nie pobiera tej opłaty, jeśli wykonasz kartą przynajmniej 5 płatności nawet na najmniejsze kwoty.

Jeśli będziesz aktywnie korzystał z promocji, to zapewne bez problemu wykonasz te 5 płatności, a po jej zakończeniu, jeśli karta nie będzie Ci dalej potrzebna, bez problemu możesz z niej zrezygnować.

Konto dla Młodych daje Ci też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce, wiec śmiało możesz wypłacać gotówkę bez obaw o opłaty.

Moja opinia o promocji

Jak dla mnie Bomba!

Dawno nie był już tak przyjemnej, prostej i jednocześnie bogatej promocji bankowej.

Na początek najprostsza rzecz, czyli wejściówka na Restaurant Week — tą dostaniemy tylko i wyłącznie za otwarcie konta i wyrażenie zgód marketingowych — absolutny hit (banki nigdy tak łatwo nie rozdają nagród)

Zwrot 20% za wydatki w restauracjach? Absolutny hit. Najwyższe moneybacki wynoszą obecnie maks 5%, a PKO chce CI zwracać 20%! I to za wydatki nie tylko w knajpach, ale również za catering czy jedzenie kupowane w pracy! Łącznie zyskać możesz aż 300 zł!

I na koniec wisienka na torcie, czyli stówka za udział w akcji Mam PKO. Tę premię zgarniemy wręcz przy okazji. Musimy bowiem wydać kartą 200 zł, co i tak zrobimy, jeśli zaczniemy korzystać z 20% moenybacku 😉

A wydanie Blikiem 10 zł zajmie nam jakieś 3 minuty, bo tyle trwa ściągnięcie aplikacji IKO i jej aktywacja.

Podsumowując — promocja to prawdziwy hit i gorąco zachęcam do korzystania. Łącznie do zdobycia mamy 498 zł, za otwarcie bezpłatnego konta! nic tylko korzystać 😉

Otwórz Konto dla Młodych i zgarnij nawet 498 zł!

[Decydując się na udział w promocji na tej stronie korzystasz z mojego linku afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli Ty zdobędziesz premię, ja dostanę prowizję. Robiąc to wspierasz tego bloga i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny]

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail