T-mobile Usługi Bankowe: 200 zł na zakupy w Tesco razem z kartą kredytową

T-mobile Usługi Bankowe właśnie ogłosiło ciekawą promocję swojej karty kredytowej. Za jej wyrobienie możemy zdobyć bon na 200 zł na dowolne zakupy w sieci Tesco.

T-mobile Usługi Bankowe: bon na 200 zł do TESCO

Kto może skorzystać z promocji?

T-mobile Usługi Bankowe postanowiło dać okazję do zdobycia bonu nie tylko nowym klientom. Z promocji mogą również skorzystać osoby, które posiadają już w T-mobile Usługi Bankowe konto osobiste. Niestety osoby, które w ciągu ostatnich 90 dni miały kartę w T-mobile Usługi Bankowe nie mogą z niej skorzystać.

W regulaminie pojawia się również następujący zapis:

a. Z Promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna (…), która w okresie trwania Promocji otrzyma komunikację z informacją o Promocji i złoży dedykowany wniosek o Kartę Kredytową (…). Promocja dotyczy tylko klientów, którzy wnioskowali o Kartę przez dedykowany link przesłany w wiadomości e-mail do klienta, który aplikuje o kartę kredytową lub dostępny na stronie www.t-mobilebankowe.pl

Zapis ten może sugerować, że z promocji mogą skorzystać jedynie klienci “zaproszeni” przez T-mobile Usługi Bankowe. Na szczęście pojęcie “zaproszenia” jest tu opisane dość szeroko, a jak potwierdzają pierwsi czytelnicy korzystający z promocji, bank kwalifikuje do nich wszystkich, którzy wniosek o kartę złożą na dedykowanej stronie banku.

Po złożeniu wniosku skontaktuje się z nami telefonicznie pracownik banku, który poinformuje nas o decyzji kredytowej i wyślę do nas kartę pocztą. Wniosek musimy złożyć najpóźniej do 30.04.2017 r.

200 zł do Tesco za wydanie 500 zł 

Następnie jest już z górki. Wystarczy, że aktywujemy kartę i wydamy nią minimum 500 zł do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę. Oczywiście mówimy tu o promocji organizowanej przez T-mobile Usługi Bankowe, a więc do wydanych 500 zł nie będą zaliczały się transakcje wykonane w konkretnych miejscach. Bank szczegółowo wymienia te punkty na podstawie kodu MCC, czyli kodu terminala płatniczego:

Z Promocji wykluczone są transakcje gotówkowe, przelewy z Karty oraz dokonane transakcje w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) czyli zostaną zaksięgowane jako:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), Regulamin promocji Kart kredytowych

– 4111, określający m.in. usługi transportowe,

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,

– 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne”

Oznacza to, że 500 zł musimy wydać we wszelkich innych miejscach, żeby bez problemu zdobyć nagrodę. Istotne jest, aby transakcje zostały wykonane i rozliczyły się do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę o kartę.

Jeśli spełnimy warunki, to T-mobile Usługi Bankowe wyślę do nas bon o wartości 200 zł do sieci Tesco, do końca następnego miesiąca, po spełnieniu warunków.

Załóż kartę i zgarnij 200 zł do TESCO

Ile kosztuje karta w T-mobile Usługi Bankowe? 

Karta kredytowa w T-mobile Usługi Bankowe może być dla nas bezpłatna, ale może również całkiem sporo kosztować. Możemy za nią zapłacić 8 zł opłaty miesięcznej, chyba że wykonamy nią przynajmniej 4 transakcje na dowolny koszt w miesiącu. Druga opłata to opłata roczna. Wynosi ona 70 zł i jest pobierana w całości, jeśli w skali roku wydamy kartą mniej niż 7 500 zł. Jeśli wydamy więcej niż 7 500 zł, ale mniej niż 15 000 zł, to zapłacimy 35 zł. Po wydaniu 15 000 zł w skali roku nie zapłacimy żadnej opłaty.

Opłatą roczną nie musimy się za bardzo przejmować, ponieważ po odebraniu bonu nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrezygnować z karty. Zachowanie karty mogą rozważyć osoby, które korzystają obecnie z moneybacku w T-moblie Usługi Bankowe. Od maja moneyback będzie znacznie ograniczony i załapać się na długoterminowy zwrot będą mogły jedynie osoby, które będą posiadały jakikolwiek produkt kredytowy.

Regulamin promocji

Inne promocje z karta kredytową w tle

Ostatnimi czasy pojawia się bardzo dużo promocji, w ramach których banki oferuję ciekawe premię bądź nagrody za wyrobienie karty kredytowej. Obecnie trwa równolegle kilka całkiem niezłych:

Wszystkie wyżej wymienione promocje dotyczą bezwarunkowo bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity w banku Citi Handlowym.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail