Abonament no limit lub LTE za darmo w T-mobile Usługi Bankowe!

T-mobile Usługi Bankowe zaprezentował benefity, które uzyskają posiadacze konta Premium! Wsród nich abonament no limit za darmo, pakiet intenretu LTE lub stary, dobry 5 procentowy moneyback.

abonament no limit za darmo - t-mobile Usługi Bankowe

Ostatnio jeden z najtańszych Polskich banków – T-mobile Usługi Bankowe wprowadził znaczne modyfikacje do swojej oferty. Zamiast jednego – bezpłatnego konta wprowadził dwa – Konto Freemium i Premium. Wpłynęło to na pogorszenie się oferty fenomenalnego moneybacku 5%, który był wcześniej powiązany z kontem T-mobile. Po zmianach, na zwrot mogą się załapać jedynie posiadacze konta Premium.  Bank zapowiedział wtedy że na osłodę wprowadzi specjalne benefity powiązane z usługami telekomunikacyjnymi, dla tych którzy skuszą się na konto w wariancie Premium. Dziś mamy okazje poznać szczegóły.

Abonament no limit za darmo (albo za 10 zł/mc)

Pierwszą opcją jest taryfa „Jum Comfort bez telefonu”, która standardowo kosztuje 34,99 zł miesięcznie. Korzystając z konta Premium uzyskujemy ten pakiet za 10 zł. Jeśli dodatkowo powiążemy to z usługą “Usługi z ulgą”, która jest dostępna dla mixów i abonamentów w T-mobile to za abonament nie zapłacimy ani grosza 🙂 A co w abonamencie? Bezpłatne sieci komórkowe, stacjonarne i SMSy w kraju, a także pakiet 1 GB internetu.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy wyrazić zgody marketingowe (- 5 zł rabatu) i wydawać kartą min. 500 zł miesięcznie ( – 20 zł rabatu)

Otwórz konto Premium 

LTE za darmo (albo za 10 zł/mc)

Druga opcja to 35 GB intenretu LTE. Standardowa taryfa “Internet Comfort”, która normalnie kosztuje 29,99. Posiadając konto Premium zapłacimy za nią 10 zł, chyba że mamy już w T-mobile abonament, wtedy internet będzie bezpłatny. T-mobile oferuje również przenośny router za 9 zł, oraz tradycyjny router za 149 zł. Pojawia się tu również opłata aktywacyjna rzędu 49 zł.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy wyrazić zgody marketingowe (- 5 zł rabatu) i wydawać kartą min. 500 zł miesięcznie ( – 20 zł rabatu)

Zarówno w przypadku abonamentu no limit jak i internetu LTE pojawia się dość spory haczyk: Jeśli w którymś z miesięcy nie wydamy kartą 500 zł, tracimy prawo do kolejnych rabatów.

Złóż wniosek o konto Premium!

Stary, dobry 5% moneyback

Jako trzecia opcja występuje dobrze wszystkim znany moneyback 5%. T-mobile oferuje go maksymalnie do kwoty 25 zł/mc. Pieniądze otrzymujemy na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonamy transakcje kartą.

Co wybrać?

Wybór nie jest prosty, bo z jednej strony mamy opcję darmowego abonamentu no limit albo pakietu internetu, a z drugiej gotówkę, którą otrzymujemy do ręki. W ofercie konkurencji sporo jest ofert no limit w granicach 25-30 zł, a w T-mobile musimy związać się umową.

Konto Premium – krotka charakterystyka 

Rachunek Premium będzie dla Nas zupełnie bezpłatny po spełnieniu jednego warunku – wydania kartą 500 zł miesięcznie. Jeśli go nie spełnimy to za prowadzenie konta zapłacimy 18,90 zł miesięcznie. Ta wysoka opłata za konto to pierwszy haczyk tej promocji. Drugi polega na tym, że T-mobile zapisał w regulaminie promocji możliwość jej odwołania z 2 miesięcznym wyprzedzeniem. Stary moneyback również miał taki zapis w regulaminie i choć trwał nieprzerwanie przez 4 lata, to nie ma gwarancji że bank nie zrezygnuje z promocji, a wtedy zostaniemy z podpisaną umową abonamentową i bez ulgi.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail