100 zł do Decathloon za 3 płatności mobilne HCE w TMUB

T-mobile usługi bankowe, czyli TMUB właśnie wystartowało z ciekawą akcją dla obecnych klientów banku. W zamian za dokonanie 3 płatności mobilnych możesz odebrać 100 zł do wykorzystania w sklepie Decathlon! Niestety do akcji trzeba zostać wcześniej zaproszonym.

TMUB 100 zł do Decathlon za 3 płatności HCE

Kto może skorzystać z promocji i odebrać 100 zł do Decathloon? 

Promocja jest skierowana do obecnych klientów TMUB, którzy posiadają dowolne konto osobiste oraz kartę płatniczą lub kredytową, podpiętą w aplikacji mobilnej banku. Niestety to nie wystarcza. Trzeba bowiem zostać zaproszonym do promocji.

TMUB rozesłało do pewnej grupy klientów zaproszenia w nowym serwisie transakcyjnym oraz za pośrednictwem maila. Jeśli więc masz w TMUB konto i kartę, to sprawdź koniecznie, czy nie dostałeś takiego zaproszenia.

Jeśli TMUB wysłał do Ciebie zaproszenie, to pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Możesz to zrobić na tej stronie banku.

100 zł do Decathlonu za 3 płatności mobilne

Po zgłoszeniu do promocji musisz dokonać 3 mobilnych płatności telefonem przy użyciu HCE. Standardowo wykluczone są płatności w punktach o takich kodach MCC:

7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900

Są to miejsca takie jak kasyna czy gry hazardowe. Normalne płatności w sklepach w 100% biorą udział w akcji.

Drugim warunkiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia. I wygląda na to, że faktycznie trzeba będzie zapewnić przynajmniej jeden wpływ pensji na konto w TMUB, bo regulamin dość dokładnie precyzuje pojęcie “wynagrodzenia”:

Rachunku odnotowano wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS (w okresie trwania Promocji)

Po spełnienie obu warunków wystarczy już tylko poczekać na nagrodę, którą TMUB przekaże Ci za pośrednictwem bankowości internetowej maksymalnie do końca stycznia 2018 r.

Kto pierwszy ten lepszy 

Na koniec warto dodać, że w promocji liczy się szybkość. TMUB przewidział bowiem tyko 400 promocyjnych voucherów,a o tym czy je zdobędziesz decyduje kolejność wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Nie zwlekaj więc, bo vouchery mogą się szybko skończyć 🙂

Szczegóły w regulaminie

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail