600 zł do neonet z kartą City Simplicity

Citibank nie zwalnia nawet na chwilę i już atakuje z kolejną promocją karty City Simplicity. Tym razem do zdobycia voucher do sieci sklepów Neonet na kwotę 600 zł! Ale Citibank stawia zupełnie nowe warunki.

600 zł do Neonet z kartą City Simplicity

Kto może dostać voucher do Neonet?

Tu nic się nie zmieniło, promocja nadal jest skierowana do nowych klientów, czyli takich, którzy po 01.01.2014 nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej. Standardowe są również minimalne wymagania stawiane przez Citibank:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli spełniamy warunki to konieczne jest zakupienie grouponu umożliwiającego udział w promocji. Groupon kosztuje 5 zł i trzeba go kupić do 28 lipca. Następnie konieczne będzie wypełnienie wniosku dostępnego na dedykowanej stronie promocji. Na to czas mamy do końca lipca. Po podsianiu umowy, którą przywiezie kurier konieczne będzie zalogowanie przynajmniej raz do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej.

W tym miejscu kończą się warunki stawiane przez bank w promocji z bonem do nexterio, morele.net i iTaxi. W tej promocji, pojawia się dodatkowy zapis:

[uczestnik] w ciągu 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o Kartę zleci Przelew gotówki z rachunku karty rozkładany na raty w planie spłat ratalnych Komfort z Limitu Karty na minimum 2 000 pln na okres minimum 12 miesięcy. Przelew i jego rozłożenie na raty podlega opłacie i prowizji zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank

Oznacza to, że konieczne będzie skorzystanie ze strasznie drogiej opcji rozłożenia części limitu w planie ratalnym. Citibank, za uruchomienie takiego planu pobiera prowizję w wysokości 10% wartości rozkładanej kwoty. Dla 2000 zł sama prowizja wyniesie 200 zł. Dodatkowo za obsługę planu spłat ratalnych pobierana jest opłata miesięczna w kwocie 20 zł. No i oczywiście naliczane są standardowe odsetki 10% w skali roku.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zaraz po uruchomieniu planu spłat spłacić go wcześniej, co znacznie obniża koszt zdobycia nagrody. Musimy liczyć się z tym, że zamiast 600 zł do neonet, realnie zyskamy ok 370-380 zł.

Kiedy dostaniemy 600 zł do neonet?

Po spełnieniu warunku, bank udostępni voucher do sklepu poprzez wiadomość w serwisie transakcyjnym. Zrobi to maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Krótko o kartach Citibanku

Żeby zgarnąć 600 zł do neonet możemy wybrać pomiędzy dwoma kartami: Premier Miles i City Simplicity. Jak zawsze polecam tą drugą – jest bezwarunkowo bezpłatna, nawet jeśli z niej nie korzystamy – tutaj jej pełna analiza. Po zdobyciu nagrody i spłaceniu planu ratalnego możemy bez obaw zrezygnować z karty.

Alternatywne promocje 

Przyznam szczerze, że ta odsłona promocji Citibanku niekoniecznie będzie się cieszyć sporym zainteresowaniem. Z jednej strony 600 zł do Neonet to najwyższa stawka wśród dostępnych obecnie promocji Citibanku, ale realna wartość nagrody plasuje ją na przedostatnim miejscu.

Mini zestawienie aktywnych promocji karty Citi Simplicity

549 zł – Smartfon LG K8 Lte z kartą Simplicity

400 zł – voucher do morele.net

400 zł – voucher do nexterio.pl

600 zł (realnie maks. 370-380zł) – voucher do neonet

200 zł – bony na przejazdy iTaxi 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail