Alior Bank: Konto Lokacyjne 2,5% (do 100 000 zł) i 100 zł

Całkiem niedawno informowaliśmy, że Alior Bank postanowił wrócić do premiowania za otwarcie Konta Internetowego, czego nie robił przez długi okres. Teraz najwyraźniej chce również powalczyć o depozyty, bo zorganizował prostą promocję z nowym rachunkiem w tle. Konto Lokacyjne, bo tak nazywa się ten nowy rachunek, może nam zaoferować 2,5% dla kwoty maksymalnie 100 000 zł!

Alior Bank : KOnto Lokacyjne 2,5% 100 zł premii

Kto może skorzystać z promocji i otworzyć Konto Lokacyjne?

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i starych klientów Alior Banku. Na sam początek konieczne jest złożenie wniosku o Konto Lokacyjne. Możemy to zrobić z poziomu serwisu transakcyjnego Alior Banku lub w dowolnym oddziale. Jeśli nie mamy jeszcze w Alior Banku konta, to na początek najprościej jest je otworzyć przelewem z innego banku, a następnie po uzyskaniu dostępu do serwisu, złożenie wniosku o Konto Lokacyjne.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać na Koncie Lokacyjnym przez okres 4 miesięcy, liczonych od daty otwarcia rachunku. Maksymalnie będziemy mogli ulokować na nim 100 000 zł. W tym miejscu warto również wspomnieć o pewnym ograniczeniu. Jeśli jesteśmy nowymi klientami Alior Banku, to sprawa jest prosta. Otwieramy konto, przelewamy kasę i cieszmy się wysokim oprocentowaniem. Jeśli jednak mamy już w Alior Banku jakieś produkty, to na Koncie Lokacyjnym będziemy mogli ulokować tylko nowe środki.

2,5% tylko dla nowych środków

A jak dokładnie dowiedzieć się czym są te nowe środki? Nowe środki to nadwyżka nad saldo wszystkich lokat i kont, które posiadamy w Alior Banku na dzień 01.08.2017 r. Jeśli więc 1 sierpnia mieliśmy w Aliorze np. 50 000 zł, to na Konto Lokacyjne przelana zostanie jedynie kwota przewyższająca 50 000 zł. Jeśli więc będziemy mieli na koncie 70 000 zł, to oprocentowaniem 2,5% objęte będzie jedynie 20 000 zł.

Na koniec warto dodać, że Alior Bank pozwoli nam posiadać tylko jedno Konto Lokacyjne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po okresie 4 miesięcy zamknąć konto i otworzyć je ponownie, znów zyskując promocyjne oprocentowanie (jeśli tylko promocja będzie wtedy trwała).

100 zł od Alior Banku za Konto Internetowe

Ta część powinna zainteresować osoby, które w nie mają jeszcze konta w Alior Banku. Decydując się na jego otwarcie, możemy oprócz świętego oprocentowania na Koncie Lokacyjnym zgarnąć również 100 zł premii. To właśnie ta ostatnia promocja Alior Banku, o której wspominaliśmy. Pełną analizę znajdziecie tutaj 😉

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail