BGŻ BNP: Konto Optymalnie 100 zł do Rossmann 300 zł zwrotu

BGŻ BNP Paribas chce chyba pobić jakiś rekord w ilości aktywnych promocji. Oprócz tego, że wprowadziło do oferty bardzo dobry rachunek — konto Optymalne, to na dodatek premiuje otwarcie konta 400 zł w gotówce, bonami do różnych sklepów, a teraz oferuje niezmiernie łatwe 100 zł do drogerii Rossmann i 300 zł w formie zwrotów.

BGŻ BNP Paribas: Konto Optymalne i 100 zł do Rossmann i 300 zł premii!

Kto może skorzystać z promocji i zgarnąć 100 zł do Rossmann?

Zgodnie z regulaminem na promocję załapią się klienci, którzy będą dla BGŻ BNP Paribas nowymi klientami, czyli nie posiadali lub współposiadali żadnego konta osobistego po 12.12.2016 r. W tym miejscu warto zaznaczyć, że posiadanie konta w BGŻ Optima nie dyskwalifikuje z udziału z promocji. Jeśli spełniamy ten warunek, to na początek konieczna jest rejestracja na stronie promocji. Po rejestracji zostanie nam udostępniony wniosek o Konto Optymalne, który musimy wypełnić i złożyć (przez internet) do 10.07. Następnie konieczne jest podpisanie umowy o rachunek, na co mamy czas do 24.07.
Po podpisaniu umowy jest już banalnie, wystarczy zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wydać kartą min. 300 zł. Obie czynności musimy spełnić w sierpniu. Co ważne: BGŻ BNP Paribas zastrzega, że nie będzie brał pod uwagę wpływów pochodzących z innych kont, które posiada u nich klient (w tym kont w BGŻ Optima) oraz wpłat w oddziałach lub wpłatomatach, więc najlepiej zasilić konto przelewem z rachunku w innym banku.

Otwórz konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i odbierz nawet 400 zł!

W nagrodę za spełnienie powyższych warunków BGŻ BNP Paribas wyślę do nas voucher o wartości 100 zł do drogerii Rossmann pocztą na adres, który będziemy musieli podać do 20.09, po tym, jak organizator promocji napisze do nas w tej sprawie (maile będą wysyłane ok. 01.09). Po podaniu adresu voucher trafi do nas do w przeciągu kilku dni i będzie ważny do 30.09.2018 r.

300 zł w formie zwrotów od BGŻ BNP Paribas

Oprócz 100 zł do Rossmann na start możemy też zdobyć do 300 zł zwrotów za płatności kartą. Tu zasada jest równie prosta — BGŻ BNP Paribas będzie nam zwracał 2% naszych wydatków kartą, z zastrzeżeniem, że będzie to maksymalnie 25 zł miesięcznie. Zwroty będą trafiały na nasze konto przez okres 12 miesięcy, co daje łącznie 300 zł.

Haczyk? Tak kody MCC. BGŻ wypłaca zwroty za transakcje bezgotówkowe kartą zrobione w sklepach i internecie. Zwroty nie będą jednak wypłacane za niektóre płatności realizowane w określonych miejscach. Zwrotów nie dostaniemy za płatności w miejscach określonych takimi kodami MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków

Za płatności we wszystkich pozostałych miejscach dostaniemy moneyback.

Ile kosztuje Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas?

Konto Optymalne to hit w ofercie BGŻ BNP Paribas. Bank ten nigdy nie słynął z bezpłatności i wyznawał zasadę, że jeśli klient jest aktywny, to płaci mniej albo nic. Ci mniej aktywni mieli niestety gorzej i musieli płacić zarówno za konto, jak i kartę. Teraz to się zmieniło, bo Konto Optymalne jest bezwarunkowo bezpłatne. Nie zapłacimy też za kartę płatniczą czy dostęp do bankomatów w Polsce. Ta zmiana spowodowała, że Konto Optymalne znajduje się w czołówce rankingu najtańszych kont bankowych ;).

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail