Citibank: Powraca 400 zł do Douglas za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity!

Powróciła jedna z najlepszych promocji 2016 r. Citibank ponownie rozdaje vouchery do perfumerii Douglas na kwotę 400 zł za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity. Został również skrócony okres karencji dla osób, które już kiedyś posiadały kartę. Bank dodał jednak nowy warunek — konieczność wydania kartą odpowiedniej kwoty. Mimo tego to nadal bardzo atrakcyjna oferta i podejrzewam, że tak jak poprzednia edycja, stanie się hitem na blogu 🙂

Citibank: 400 zł do Douglas z bezpłatną kartą

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem załapią się tylko nowi klienci, a według Citibanku nowi klienci, to tacy, którzy nie posiadali żadnej karty kredytowej po 01 stycznia 2015 r. Bank skrócił więc okres i udostępnił możliwość skorzystania z promocji tym, którzy nie łapali się na jej poprzednią edycję.

Jeśli spełniamy ten warunek, to konieczne jest wypełnienie formularza kontaktowego na dedykowanej stronie banku. Następnie skontaktuje się z nami pracownik banku (może to robić dość ospale — czasem na telefon trzeba poczekać kilka dni) i wspólnie wypełnimy z nim wniosek o kartę.

Warto w tym momencie przypomnieć, że Citi Simplicity to karta kredytowa, a więc konieczne jest spełnienie warunków dotyczących dochodu:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli pomyślnie przejdziemy proces i bank wyda nam kartę, to przyjedzie do nas kurier z umową, a sama karta dotrze pocztą w terminie kilkunastu dni. Czas na podpisanie umowy mamy do 30.06.2017 r.

Voucher do Douglas za wydanie 1000 zł

Kiedy już dostaniemy kartę, to pozostaje nam tylko spełnić dwa warunki. Pierwszy z nich jest banalny, wystarczy, że zalogujemy się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Musimy to zrobić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę.

Drugi warunek wymaga od nas wydania kartą 1000 zł. Tutaj mamy trochę więcej czasu, bo uwinąć musimy się do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę. Przykładowo, jeśli umowę podpiszemy w marcu, to czas na wydanie 1000 zł mamy do końca mają. Im szybciej uda nam się je wydać, tym szybciej dostaniemy nagrodę, bo Citibank wyślę go do nam za pomocą wiadomości w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wydamy łącznie 1000 zł. Zazwyczaj jednak vouchery wysyłane są znacznie szybciej i już kilkanaście dni po spełnieniu warunku możemy się nim cieszyć :).

Zamów kartę i zgarnij 400 zł do Douglas!

Jak wykorzystać voucher?

Sam voucher będzie ważny do końca grudnia 2017 r., a wykorzystać będziemy go mogli zarówno w sklepie internetowym Douglas (wybierając na koncie klienta opcję skorzystania z karty podarunkowej), jak i w kasie każdej drogerii Douglas podając numer vouchera i kod PIN, który również udostępni nam Citibank.

Bezpłatna Citi Simplicity

To kolejna promocja Citibanku, w ramach której możemy wybrać bezwarunkowo bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity. Nie zapłacimy ani za jej wydanie, ani za korzystanie z niej, o ile wydane nią pieniądze spłacimy w odpowiednim terminie. Więcej o tym, jak działa karta kredytowa tutaj. Po tym, jak odbierzemy nasz voucher, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrezygnować z karty, choć warto rozważyć jej pozostawienie, bo nie ma obecnie innego banku w Polsce, który oferuje bezwarunkowo bezpłatną kartę kredytową.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail