400 zł do mall.pl z darmową kartą Citibanku!

Citibank właśnie wystartował z kolejną edycją popularnej promocji, w ramach której do zdobycia mamy bon do sklepu mall.pl na kwotę 400 zł. Warunki uległy drobnej zmianie, ale wciąż bardzo łatwo zgarnąć nagrodę!

Citibank karta Citi Simplicity z voucherem do mall.pl

Kto może skorzystać z promocji?

Nikogo pewnie nie zdziwi, że Citibank postanowił obdarować bonami jedynie nowych klientów banku. Na szczęście okres karencyjny nie jest już tak długi, jak ostatnio, wystarczy nie mieć żadnej karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r.

Dodatkowo musimy pamiętać o tym, że karta Citi Simplicity (lub Mastercard World) to karta kredytowa, więc musimy spełniać dodatkowe warunki:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to wystarczy, że wypełnimy formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji. W ciągu kilku dni skontaktuje się z nami pracownik banku (często robią to z pewnym opóźnieniem) i wypełni z nami wniosek o wydanie karty. Konieczne będzie jeszcze podpisanie umowy wysłanej przez kuriera. Mamy na to czas do 31 maja 2017 r.

400 zł za transakcję kartą na kwotę 1000 zł

Dalej już tylko prościej. Musimy wykonać tylko dwie czynności:

  • Zalogować się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej lub mobilnej Citibanku
  • Wydać kartą min. 1000 zł (liczą się transakcje w sklepach i w internecie)

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę o kartę. Przykład: umowę podpisujemy w lutym, więc do końca kwietnia musimy się zalogować i wydać 1000 zł.

Zamów kartę i zgarnij 400 zł do mall.pl!

Po ich spełnieniu voucher do mall.pl na kwotę 400 zł trafi do nas za pośrednictwem wiadomości w bankowości internetowej Citibanku. Dostaniemy go do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy oba warunki. Będzie ważny do końca 2017 r.

Ile kosztuje karta w Citibanku?

Do wyboru mamy dwie karty, choć tylko jedna się nam opłaca. Chodzi oczywiście o kartę Citi Simplicity, które jest jedyną w Polsce, bezwarunkowo bezpłatną kartą kredytową. Citibank nie pobiera opłaty ani za jej wydanie, ani za jej prowadzenie.

Oczywiście jest to karta kredytowa, więc żeby faktycznie nic nie zapłacić, musimy też umieć się nią posługiwać. W dużym skrócie: jeśli spłacamy wykorzystany limit w terminie, to nie płacimy ani gorsza ; ) Więcej o tym, jak działa karta kredytowa tutaj.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail