Citibank: 400 zł do morele.net z bezpłatną kartą Citi Simplicity

Citibank ponownie wystartował z promocją bezwarunkowo bezpłatnej karty Citi Simplicity. Znowu możemy zgarnąć bon do sklepu morele.net. Warunki delikatnie się zmieniły, a bank przesunął okres karencyjny, więc skorzystać mogą dawni klienci banku 🙂

Citibank : 400 zł do Morele.net z kartą Citi Simplicity

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem skorzystać mogą osoby, które nie posiadały żadnej karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r. Wiele osób, które korzystały z poprzednich promocji Citibanku i zamknęło karty przed tą datą, może teraz skorzystać z promocji.

Jeśli chcemy zgarnąć bon na 400 zł do morele.net, to na początek konieczne jest wysłanie formularza na dedykowanej stronie banku. Po jego wysłaniu zadzwoni do nas pracownik banku (czasem trzeba poczekać nawet kilka dni) i wspólnie z nim wypełnimy wniosek o kartę. Musimy się uwinąć maksymalnie do końca czerwca, więc mamy kupę czasu.

W tym miejscu warto przypomnieć, że karta Citi Simplicity jest kartą kredytową, więc żeby ją dostać, musimy spełniać minimalne wymagania związane z dochodem:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Po pozytywnej decyzji kredytowej przyjedzie do nas kurier z umową. Po jej podpisaniu karta trafi do naszej skrzynki w terminie kilkunastu dni.

Bon na 400 zł do morele.net za wydanie 1000 zł. 

Po jej otrzymaniu musimy spełnić dwa proste warunki, żeby móc cieszyć się bonem. Po pierwsze musimy zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Mamy na to czas do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę o kartę.

Drugim zadaniem będzie wydanie kartą 1000 zł. Muszą to być transakcje bezgotówkowe wykonane w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Czas na wydanie tysiąca mamy do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę.

Zamów kartę i zgarnij 400 zł do Morele.net!

Im szybciej spełnimy oba warunki, tym szybciej otrzymamy bon. Citibank wyśle nam bon do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Jeśli uda nam się wyrobić kartą, zalogować się do serwisu oraz wydać 1000 zł do końca marca, to bon zgarniemy już pod koniec kwietnia!

Z drugiej strony na wydanie 1000 zł mamy sporo czasu. Jeśli umowę podpiszemy w marcu, to mamy czas do końca maja 🙂

Ile kosztuje karta kredytowa w Citibanku?

Do wyboru mamy dwie karty: Citi Simplicity albo Mastercard World. Zdecydowanie polecam pierwszą kartę, ponieważ nie zapłacimy ani za jej wydanie, ani za korzystanie. Jeśli dodatkowo spłacimy wydane nią środki w ramach okresu bezodsetkowego, to nie zapłacimy ani złotówki. Nie wiesz, jak działa karta kredytowa?

Druga karta oferuje co prawda ciekawy program lojalnościowy, ale kosztuje 18 zł miesięcznie, co w moich oczach kompletnie ją dyskwalifikuje.

Regulamin promocji

Nie potrzebujecie nic z Morele.net? Nie ma problemu. Citibank ma obecnie jeszcze dwie inne promocje w ramach których rozdaje bony. Możecie jeszcze zgarnąć:

Voucher na 400 zł do Douglas

albo

Voucher na 400 zł do mall.pl

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail