Citibank: 800 zł za kartę Citi Simplicity i konto Citi Priority!

Citibank właśnie wystartował z nową promocją karty kredytowej. Zazwyczaj, w zamian za skorzystanie z karty kredytowej Citibank oferuje vouchery do różnych sklepów. Tym razem zwróci nam 400 zł, bezpośrednio na kartę! Dodatkowo zdobyć możemy 400 zł w zamian za otwarcie konta Citi Piority!

Citibank: 400 zł za skorzystanie zkarty kreydtowej Citi Simplicity i 400 zł za otwarcie konta Citi Priority

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulamin skorzystać mogą jedynie nowi klienci banku, czyli osoby, które nie miały żadnej karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r. Posiadanie konta czy jakiegokolwiek innego produktu nie dyskwalifikuje z udziału w promocji 😉

Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że Citibank wymaga od przyszłych posiadaczy karty spełnienia minimalnych warunków dochodowych — wyglądają one następująco:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli spełniamy te warunki, to na początek konieczne jest złożenie wniosku o kartę na dedykowanej stronie promocji. Następnie skontaktuje się z nami pracownik Citibanku, z którym wypełnimy wniosek. Na koniec pozostanie nam jeszcze tylko podpisać umowę (kurier).

400 zł w zamian za wydanie 1000 zł!

Jak zdobyć tytułową nagrodę? Citibank wymaga od nas jedynie dwóch rzeczy. Musimy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej banku oraz wydać nowo wydaną kartą 1000 zł. Na spełnienie obu czynności mamy czas do końca drugiego miesiąca od wydania karty. W zamian za spełnienie tego bardzo prostego warunku Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki, uzna rachunek naszej karty kwotą 400 zł.

400 zł za otwarcie konta Citi Priority!

Oprócz 400 zł w zamian za wydanie kartą Citibanku 1000 zł możemy również załapać się na inną promocję, która trwa już kilka miesięcy. Citibank płaci bowiem za otwarcie konta Citi Priority. Zgarnąć możemy łącznie 400 zł – 100 zł na start i 300 zł w formie 6% moneybacku! Promocja ta wymaga posiadania dowolnego produktu kredytowego w Citibanku, a tak się składa, że karta kredytowa jest takim produktem, więc możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu — zgarnąć nagrodę za kartę i skorzystać z promocji konta Citi Priority. Więcej o niej pisałem tutaj.

Citibank: Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Regulamin promocji mówi nam, że możemy skorzystać z dowolnej karty kredytowej z oferty Citibanku. Jeśli tak, to najlepszym wyborem będzie bezwarunkowo bezpłatna karta Citi Simplicity. Nie zapłacimy za jej wyrobienie czy posiadanie. Co więcej, jeśli spłacimy wydane 1000 zł w ramach okresu bezodsetkowego, to za skorzystanie z karty nie zapłacimy nawet złotówki!

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail