Citibank: 300 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity!

Wygląda na to, że Citibank powraca z jedną z najlepszych promocji, na którą w zeszłym roku skusiło się tysiące klientów! W zamian za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity znowu możesz zgarnąć voucher na zakupy do Biedronki, tym razem o wartości 300 zł!

Citibank: 300 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity!

Kto może skorzystać z promocji Citibanku i odebrać voucher do Biedronki? 

Zgodnie z regulaminem Citibank postanowił nagradzać voucherami tylko nowych klientów, czyli osoby, które nie miały żadnej głównej karty kredytowej po 01.01.2015 r.

Żeby dostać od Citibanku kartę Citi Simplicity, musisz również spełniać minimalne wymagania dotyczące dochodu:

Jeśli pracujesz na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzisz firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli spełniasz te dwa warunki i chcesz odebrać 300 zł do Biedronki za spełnienie banalnych warunków, to na początek musisz udać się na stronę promocji i uzupełnić krótki formularz kontaktowy.

Następnie skontaktuje się z Tobą pracownik Citibanku i wypełni wniosek o kartę. Kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy, którą przywiezie Ci kurier.

Po jej podpisaniu karta Citi Simplicity trafi do Twojej skrzynki na listy.

300 zł do Biedronki za 10 płatności kartą! 

Również w tej edycji promocji Citibank przewidział bardzo proste warunki. Żeby odebrać 300 zł do Biedronki, musisz spełnić tylko dwa banalne warunki:

  • Zalogowanie do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku 
  • Wykonanie 10 płatności kartą na dowolne kwoty 

Transakcje kartą mogą być wykonane zarówno w sklepie, jak i w internecie. Citibank wymaga żebyś wykonał 5 transakcji kartą, do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszesz umowę i 5 transakcji w kolejnym miesiącu.

Do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy musisz również zalogować się do bankowości Citibanku.

Zamów darmową kartę Citi Simplicity i odbierz 300 zł do Biedronki!

Im wcześniej spełnisz warunki, tym szybciej Citibank wyślę do Ciebie voucher do Biedronki. Voucher będzie na Ciebie czekał po zalogowaniu do bankowości internetowej. Citibank prześle go nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Teraz zapewne wielu z Was zastanawia się czemu Citibank rozdaje 300 zł do Biedronki za spełnienie tak banalnych warunków?

Jeśli szukasz haczyków, to jest ich kilka, ale można je wszystkie łatwo ominąć i odebrać voucher bez tracenia choćby złotówki!

Po pierwsze — wybór karty. Citibank ma w ofercie całą gamę kart kredytowych, ale tylko karta Citi Simplicity jest bezpłatna. I to bezwarunkowo. Upewnij się więc, że to właśnie o taką kartę wnioskujesz, bo podczas rozmowy z pracownikiem, może on proponować inne, płatne karty.

Po drugie — usługi dodatkowe. Pracownik Citibanku może Ci proponować dodatkowo płatne usługi jak CitAlerts, CitiPhone czy konto osobiste. Żadna z nich nie jest potrzebna do zdobycia vouchera, więc możesz spokojnie z nich zrezygnować. Sama karta Citi Simplicity jest bezwarunkowo bezpłatna (jedyna taka karta w Polsce!)

Po trzecie — karta Citi Simplicity to karta kredytowa, a więc jeśli nie spłacisz zrobionych nią zakupów to Citibank będzie mógł naliczyć odsetki. Warto więc od razu spłacić kartę i zawsze spłacać ją po wykorzystaniu, aby uniknąć jakichkolwiek kosztów 😉

Czy ta promocja się opłaca?

Oczywiście, że tak!

W nagrodę dostaniesz 300 zł do Biedronki, a zgarniesz je za spełnienie naprawdę banalnych warunków! Dodatkowo z promocji można skorzystać nie płacąc Citibankowi ani złotówki! Wszyscy miłośnicy bankowych promocji powinni być w siódmym niebie 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji