Citibank: 150 zł za polecenie konta Citi Priority z premią 700 zł!

Najgorętsza promocja tego roku doczekała się ulepszenia! Nie dość, że Citibank płaci 700 zł za założenie Konta Citi Priority, to teraz dodatkowo dorzuca jeszcze 150 zł za polecanie tej promocji znajomym! W najlepszej możliwej konfiguracji można wyjąć z tej promocji nawet 2500 zł!

Citibank: 150 zł za polecanie konta Citi Priority z premią 700 zł !

Kto może skorzystać z promocji konta Citi Priority?

Żeby móc polecać konto Citi Priority znajomym, nie musisz być jego posiadaczem. Wystarczy, że masz w Citibanku np. kartę kredytową.

Jeśli spełniasz ten warunek, to na początek musisz udać się na dedykowaną stronę promocji i podać na niej dane osoby, której polecasz konto.

W ciągu kilku dni zadzwoni do niej pracownik Citibanku i złoży z nią wniosek o konto.

Jest jednak kilka ważnych zasad — osoba, której polecasz konto, nie mogła być posiadaczem konta osobistego w Citibanku, po 31.10.2016 r. Dodatkowo Citibank wprowadził też limit 1000 promocyjnych wniosków, więc z polecaniem nie ma co zwlekać.

Na koniec kwestia premii za polecenie. Dotychczas można było polecić konto Citi Priority maksymalnie 5 znajomym i za każde polecenie zgarnąć 100 zł.

Teraz Citibank ograniczył liczbę poleconych do 3 osób i zwiększył premię do 150 zł!

Co musi zrobić osoba której polecamy konto?

Żeby zgarnąć 150 zł za polecenie konta, osoba której je polecasz musi spełnić trzy warunki:

  • Zawrzeć umowę o konto najpóźniej 28.02.208 r. 
  • Spełnić warunek bezpłatności konta (najpóźniej w 2 miesiącu, po jego otwarciu) 
  • Wydać karta od konta min, 300 zł (również najpóźniej w 2 miesiacu po jego otwarciu) 

A jaki jest warunek bezpłatności konta Citi Priority?

Są dwa, ale wystarczy spełnić jeden, żeby nic za nie nie płacić.

Pierwszy z nich zakłada utrzymanie średniego salda na koncie w wysokości 30 000 zł.

Drugi wymaga posiadania dowolnego produktu kredytowego oraz zapewnienia wpływu na konto w wysokości min, 5000 zł.

Jak się pewnie domyślasz, znacznie łatwiej jest spełnić drugi warunek. Opłaca się on również dlatego, że osoba, której polecamy konto, może jako produkt kredytowy wybrać kartę kredytową i zgarnąć dodatkowe 400 zł premii w jednej z 3 dostępnych promocji!

A czemu Twoi znajomi mieliby spełniać te wszystkie warunki? Bo Citibank zapłaci im 700 zł za założenie Konta Citi Priority.

Poleceni walcząc o zgarnięcie premii 700 zł, automatycznie spełnią też warunki do wypłaty premii za ich polecenie 😉

Jak rozbić bank i zgarnąć nawet 2500 zł od Citibanku?

Teraz przeanalizujmy taką sytuację. Mamy małżeństwo, które nie ma kont osobistych ani kart kredytowych w Citibanku. Każde z nich wnioskuje o wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity z premią 400 zł.

Po wyrobieniu sobie karty każde z nich poleca drugiej osobie otwarcie konta Citi Priority. Można to zrobić, bo żeby polecać to konto nie trzeba być jego posiadaczem — wystarczy mieć w Citibanku kartę kredytową.

Na koniec spełniają warunki potrzebne do wypłaty premii za polecenie i zdobywają po 700 zł za otwarcie konta Citi Priority.

Ile razem zyskali? 2 x 400 zł + 2 x 150 zł + 2 x 700 zł. Razem zdobędą więc 2500 zł za wyrobienie sobie karty kredytowej i otwarcie konta. Nie powiesz mi chyba, że to gra niewarta świeczki 😉

Szczegóły w regulaminie promocji