Citibank: 700 zł za założenie konta Citi Priority!

Citibank chce chyba naprawdę pobić jakiś rekord w ilości i jakości promocji bankowych. Niedawno wystartował z serią promocji karty Citi Simplciity, za której wyrobienie można zgarnąć LG Dual Sim lub 400 zł do Douglas albo Biedronki, a teraz promuje Konto Citi Priority i daje za jego otwarcie nawet do 700 zł!

Citibank: 700 zł za otwarcie konta Citi Priority i kartą Citi Simplicity

Kto może skorzystać z promocji zgarnąć 700 zł za konto Citi Priority?

Zgodnie z regulaminem na promocję załapiesz się tylko w sytuacji, gdy nie miałeś żadnego konta osobistego w Citibanku po 31 października 2016 r. Nawet jeśli byłeś tylko pełnomocnikiem do konta, to niestety też nie możesz skorzystać z promocji.

Jeśli spełniasz te warunki, to na początek musisz złożyć wniosek o konto Citi Priority na dedykowanej stornie promocji. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy o rachunek.

100 zł za spełnienie warunku bezpłatności na koncie Citi Priority

Pierwsze 100 zł zgarniesz na samym początku za spełnienie warunku bezpłatności konta Citi Priority. Do wyboru masz dwie opcje:

  • Trzymać  w Citibanku średnio ponad 30 000 zł miesięcznie 
  • Zapewnić wpływ na konto w wysokości 5000 zł i posiadać jakikolwiek produkt kredytowy w Citibanku

Jak się pewnie domyślasz, będę Ci proponował drugi warunek. Dlaczego? Citibank nie oferuje dobrego oprocentowania, więc nie ma sensu mrozić u nich 30 000 zł. 5000 zł możesz przelać i od razu wycofać z konta, a co do produktu kredytowego, to tu świetnie sprawdzi się bezwarunkowo bezpłatna karta Citi Simplcity, którą możesz dostać w promocji z:

Jak sam widzisz, możesz nie tylko spełnić warunek w tej promocji, ale również zgarnąć nagrodę za skorzystanie z drugiej ;).

Warunek musisz spełnić do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta, a jeśli go spełnisz, to pierwsze 100 zl trafi na Twoje nowo otwarte konto Citi Priority.

5% zwrotu i 150 zł premii na koniec 

Druga część promocji to stary, dobrze znany moneyback. Citibank będzie CI zwracał 5% wartości wszystkich wydatków kartą Citicard przez 9 pierwszych miesięcy od podpisania umowy.

Niestety maksymalnie zgarniesz tylko 50 zł miesięcznie, co daje 450 zł przez cały okres promocji.

Załóż konto Citi Priority i odbierz do 700 zł premii!

A jak zgarnąć ostatnie 150 zł? Jeśli przez 7 miesięcy spełnisz warunek bezpłatności konta (liczymy je od 3 pełnego miesiąca po podpisaniu umowy) i dodatkowo wykonasz minimum 1 przelew z konta Citi Priority miesięcznie, to na sam koniec dostaniesz od Citibanku premię w wysokości 150 zł.

Jak wyciągnąć najwięcej z promocji?

Otwierasz konto Citi Priority i wyrabiasz sobie kartą Citi Simplicity. Co miesiąc spełniasz warunki potrzebne do uniknięcia opłaty za konto. Wydajesz około 1000 zł miesięcznie (co daje najwyższy moneyback) oraz wykonujesz przynajmniej jeden przelew z konta co miesiąc.

W ten sposób możesz zgarnąć 700 zł premii za konto Citi Priority i 400 zł za założenie karty Citi Simplicity. To razem 1100 zł, które czekają na Ciebie w Citibanku!

Ile kosztuje konto Citi Priority?

Rachunek kosztuje sporo, bo aż 30 zł miesięcznie. Jeśli jednak będziesz spełniał opisane wyżej warunki, to nie tylko nic nie zapłacisz za konto, ale również zgarniesz niezłą premię.

W pakiecie z kontem dostajesz kartę Citigold za darmo, a z nią dostęp do wszystkich bankomatów na świecie za darmo!

Szczegóły w regulaminie 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail