Citibank: LG K3 lub LG K10 i 150 zł w programie poleceń!

Citibank właśnie ogłosił nową edycję swojego programu poleceń. Posiadacze karty kredytowej Citibanku mogą polecać ją swoim bliskim i w zamian za to dostać 150 zł, a osoby, które wyrobią sobie kartę, mogą otrzymać smartfon LG K3 lub LG K10!

Citibank: LG K3 i LG K10 i 150 zł w programie poleceń!

Jak polecieć kartę znajomemu?

Żeby móc wziąć udział w programie poleceń Citibanku konieczne jest posiadanie dowolnej karty kredytowej. Jeśli spełniamy ten prosty warunek, to konieczne jest wypełnienie formularza na dedykowanej stronie banku i podanie w nim danych osoby, której polecamy kartę.

Osoba, której polecamy kartę, musi spełniać jeden warunek — nie posiadać żadnej karty Citibanku po 01.01.2015. Dodatkowo muszą one również spełniać warunki dotyczące minimalnego dochodu:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Po wysłaniu formularza zadzwoni do niej pracownik banku i wypełni wszystkie formalności.

Smartfon LG K3 lub K10 za spełnienie kilku warunków

W zależności od tego, który smartfon wybierzemy, będziemy musieli spełnić inne warunki. Jeśli zdecydujemy się na LG K3, to po wyrobieniu karty będziemy musieli przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wydać kartą min. 500 zł. Na wykonanie obu czynności będziemy mieli dwa pełne miesiące od chwili wyrobienia karty.

A jeśli wybierzemy smartfon LG K10? Musimy spełnić identyczne warunki, jak w przypadku LG K3, a dodatkowo rozłożyć wydane 500 zł na raty w programie spłat ratalnych komfort.

Który telefon wybrać? Zdecydowanie bardziej polecam LG K3 (o wartości 320 zł). Jeśli bowiem zdecydujemy się na LG K10 (o wartości 540 zł), to będziemy musieli korzystać z programu spłat ratalnych komfort. Samo uruchomienie tego programu może nas kosztować maksymalnie 20% (czyli 100 zł), a dodatkowo Citibank pobiera co miesiąc 20 zł obsługę planu. O wiele lepiej wybrać tańszy telefon, ale nie korzystać z kosztownych planów 😉

150 zł za polecenie karty

Osoba polecająca może zdobyć 150 zł za polecenie karty znajomemu. Nagrodę dostaniemy, dopiero gdy polecona osoba spełni wszystkie warunki. Maksymalnie możemy polecić kartę 5 osobom i łącznie zdobyć 750 zł!

A co jeśli nie mamy karty w Citibanku, a chcielibyśmy wziąć udział w programie poleceń? Najlepiej, jeśli zawnioskujemy o kartę kredytową, korzystając z jednej z promocji oferowanych przez Citibank:

Promocja z 400 zł do Douglas

Promocja z 400 zł do morele.net

Promocja z 400 zł do mall.pl

Po wyrobieniu sobie karty możemy bez problemu brać udział w programie poleceń i zacząć zapraszać znajomych do skorzystania z oferty Citibanku.

Promocja trwa do 01.07.2017 r. więc spokojnie zdążymy 🙂

Ile kosztuje karta w Citibanku?

Najlepszym wyborem będzie karta Citi Simplicity, która jest bezwarunkowo bezpłatna. Jeśli dodatkowo spłacamy wykorzystany limit w ramach okresu bezodsetkowego, to nie zapłacimy żadnych odsetek. Przy okazji otwierania karty w Citibanku można również skorzystać z promocji konta Citi Priority, w której do zdobycia jest 400 zł w gotówce.

Zobacz regulamin programu poleceń

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail