Getin Bank: 2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł!

Getin Bank ponownie organizuje promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Tym razem jednak znacznie podwyższył oprocentowanie, bo zyskać możesz aż 2,7%! Dodatkowo będziesz też mógł wpłacić więcej, bo maksymalnie aż 200 000 zł!

Getin Bank Konto oszczędnościowe 2,7%

Jak dostać promocyjne oprocentowanie w Getin Banku? 

Żeby skorzystać z promocji, musisz posiadać w Getin Banku dowolne konto osobiste oraz konto oszczędnościowe. Z promocji wykluczeni są klienci, którym dopiero co zakończyło się promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać Uczestnik poprzedniej edycji Oferty, któremu w okresie od 01.10.2017 r. do 15.11.2017 r. zakończył się Okres trwania poprzedniej Oferty Specjalnej.

Jeśli więc korzystałeś z poprzedniej promocji Getin Banku, to niestety nie będziesz mógł skorzystać z tej promocji.

Otwórz konto w Getin Banku i zgarnij 2,7%!

Jeśli jednak nie korzystałeś z ostatniej promocyjnej oferty, to wszystko, co musisz zrobić to wpłacić na konto oszczędnościowe w Getin Banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 28.09.2017 r. Wpłacona kwota zostanie objęta oprocentowaniem w wysokości 2,7%, a promocyjne warunki potrwają 122 dni.

Maksymalnie w ten sposób ulokować można 200 000 zł, co jest istotną zmianą, bo ostatnio Getin Bank pozwalał na wpłacenie tylko 100 000 zł. Nadwyżka ponad 200 000 zł będzie już oprocentowana standardowo.

Co zrobić jeśli nie masz konta w Getin Banku? 

Promocja będzie trwała do 15.11.2017 r., więc jeśli nie masz konta w Getin Banku, to zdążysz je jeszcze założyć. Otworzyć konto osobiste i konto oszczędnościowe w Getin Banku możesz tutaj. Najlepszym wyborem będzie konto Proste Zasady.

Po wypełnieniu wniosku zadzwoni do Ciebie pracownik banku, potwierdzi dane i wyślę kuriera z umową. Po jej podpisaniu dostaniesz dostęp do konta i jeszcze tego samego dnia będziesz mógł wpłacić na nie środki.

Ile kosztuje konto osobiste w Getin banku?

Prowadzenie konta osobistego Złote Zasady będzie bezpłatne, jeśli dokonasz w ciągu miesiąca przynajmniej jednej płatności kartą lub Blikiem. Prowadzenie konta oszczędnościowego będzie bezwarunkowo bezpłatne.

Jakieś haczyki? Choć prowadzenie konta oszczędnościowego nic nie kosztuje, to wypłaty z niego mogą kosztować. Warto na to uważać, bo Getin Bank udostępnia tylko jedną darmową wypłatę środków z konta oszczędnościowego miesięcznie. Każdy kolejny przelew będzie kosztował 9 zł.

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail