Idea Bank: 200 zł do Fly.pl za otwarcie lokaty Happy na 4%

Powraca świetna promocja od Idea Banku. Znów możesz zgarnąć voucher na 200 zł do serwisu Fly.pl w zamian za otwarcie świetnej lokaty Happy na 4%!

Idea Bank: Lokata happy na 4% i bon do Fru.pl!

Kto może skorzystać z promocji i dostać 200 zł do Fly.pl

Żeby skorzystać z promocji Idea Banku, musisz być dla niego nowym klientem. Niestety oznacza to, że nie tylko nie mogłeś mieć kiedykolwiek wcześniej żadnego produktu w Idea Banku, ale również bank nie może mieć Twoich danych w swojej bazie.

Co to oznacza?

Jeśli kiedykolwiek, chociażby wnioskowałeś o jakikolwiek produkt Idea Banku, to Twoje dane automatycznie są już w ich bazie, nawet jeśli nie podpisałeś umowy o ten produkt.

Jeśli nie miałeś nigdy wcześniej do czynienia z Idea Bankiem i chcesz zdobyć 200 zł do Fly.pl, to na sam początek musisz udać się na dedykowaną stronę promocji i zostawić na niej numer telefonu oraz zaakceptować udział w akcji. Musisz to zrobić najpóźniej do końca roku.

Kolejnym krokiem jest otwarcie promocyjnej Lokaty Happy. Możesz ją założyć w jednej z trzech wersji:

  • 2 miesięczna na 3,5%
  • 3 miesięczna na 4% 
  • 4 miesięczna na 3% 

Maksymalnie możesz wpłacić na lokatę 10 000 zł, natomiast minimalnie 500 zł. Jeśli nie zależy Ci na lokowaniu środków w Idea Banku (choć Lokata Happy to obecnie najlepsza oferta dostępna na rynku) to możesz ulokować 500 zł i zgarnąć odsetki i voucher o wartości 200 zł do Fru.pl.

Otwórz lokatę Happy i zgarnij 200 zł do Fru.pl!

Po złożeniu wniosku musisz opłacić lokatę w terminie maksymalnie 5 dni roboczych. Po wpłaceniu kasy na lokatę musisz ją jeszcze tylko utrzymać do końca miesiąca, w którym składałeś wniosek. Po tym czasie Idea Bank wyśle Ci voucher w ciągu maksymalnie 10 dni. Dostaniesz go SMS-em.

Teoretycznie po odebraniu vouchera możesz zerwać lokatę, ale nie dostaniesz wtedy odsetek, więc warto mimo wszystko utrzymać ją do końca — w końcu 4% w skali roku, to nie lada okazja 🙂

Szczegóły w regulaminie

[Decydując się na udział w promocji z tej strony korzystasz z mojego linku afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli dostaniesz nagrodę, ja dostanę prowizję. Robiąc to wspierasz tego bloga i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny]

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail