ING Bank Śląski: 30 zł za 3 płatności telefonem

W ING Banku Śląskim właśnie trwa promocja płatności telefonem. W zamian za dokonanie 3 płatności mobilną kartą Mastercard ING wypłaci Ci 50 zł premii!

ING Bank Śląski 30 zł premii za 3 płatności telefonem!

Kto dostanie 50 zł od ING Banku Śląskiego?

Na premię załapiesz się zarówno, jeśli jesteś nowym, jak i obecnym klientem ING. Warunek jest jeden, do 19.11.2017 r. nie mogłeś mieć na telefonie mobilnej karty Mastercard, ani nie mogłeś wykonać nią żadnej transakcji.

Jeśli spełniasz ten warunek, to do 24.12.2017 r. musisz wyrobić sobie mobilną kartę Mastercard i wykonać nią przynajmniej 3 płatności. Przed ich dokonaniem musisz też zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji TUTAJ

I to wszystko. Do 30.12.2017 r. ING przeleje Ci na konto 30 zł premii, o ile dalej będziesz jego posiadaczem. Co ciekawe — wcale nie musisz mieć wtedy mobilnej karty Mastercard!

I to nawet dobrze, bo normalnie karta Mastercard w telefonie kosztuje 7 zł miesięcznie (jak wydasz nią 300 zł to jest darmowa). ING deklaruje jednak, że do 28.12.2017 r. nie będzie pobierał za nią opłat.

Jeśli nie chcesz z niej korzystać, to po wykonaniu 3 płatności możesz ją zastrzec, a i tak dostaniesz premię!

Przypominam też o trwającej do końca listopada promocji Konta z Lwem Direct, w której do zdobycia jest 100 zł za jego otwarcie.

Szczegóły w regulaminie