Masterpass: Bilet do sieci kin Multikino za dokonanie płatności!

Ruszyła kolejna edycja promocji elektronicznego portfela Masterpass. Ponownie możemy zgarnąć bilet do sieci kin Multikino w zamian za dokonanie płatności Masterpassem!

Masterpass: Bilet do Multikino gratis za płatność Masterpass!

Jak zdobyć bilet do Multikina za płatność Masterpass?

Zasady promocji są banalne, tak samo, jak w poprzedniej edycji promocji. Jeśli do końca września 2017 r. kupimy na stronie Multikino.pl dowolny bilet i opłacimy zamówienie za pomocą portfela Masterpass, to dostaniemy za darmo bilet na dowolny seans 2D do sieci kin Multikino. Z promocji można korzystać wielokrotnie, ale warto pamiętać o tym, że liczba promocyjnych biletów jest limitowana — organizator przewidział jedynie 5000 sztuk.

Po wrześniu (lub, gdy pula promocyjnych biletów się skończy) rusza druga część promocji, w której za płatność Masterpass nie dostaniemy biletu, a 10 zł zniżki na nasze zamówienie. Tutaj na szczęście pula nagród jest znacznie większa, bo wynosi ponad 17 500 zniżek. Jeśli nie uda się ich wszystkich wykorzystać, to promocja skończy się na koniec lutego 2018 r.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to elektorniczny portfel od Mastercarda. Idea jest prosta – dodajemy do niego kartę płatniczą dowolnego banku, zapisujemy jej dane, a następnie podczas internetowych zakupów nie musimy już więcej podawać newralgicznych danych – te są przechowywane przez Mastercard. Więcej o Masterpass przeczytacie tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail