mBank: 100 zł za otwarcie eKonta m dla młodych!

Wystartowała druga edycja prostej i przyjemnej promocji, którą dla młodych osób przygotował mBank. Ponownie mamy okazję zgarnąć 100 zł za otwarcie eKonta m, czyli rachunku, który rośnie wraz z wiekiem użytkownika!

eKonto m i 100 zł za spełnienie banalnych warunków w mBank

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem, żeby skorzystać z promocji, musimy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego lub oszczędnościowego po 01 stycznia 2016 r. W tym miejscu warto zaznaczyć, że eKonto m mogą otwierać osoby, które ukończyły 13 rok życia. Jednak o tytułową premię w wysokości 100 zł mogą zawalczyć tylko klienci, którzy ukończyli 18 rok życia.

Jak zgarnąć 100 zł za otwarcie konta w mBanku?

Na początek konieczne jest złożenie wniosku o rachunek na dedykowanej stronie promocji. Czas na wysłanie wniosku mamy do 31 sierpnia 2017 r. Następnie musimy podpisać umowę (kurier, oddział lub przelew z innego konta), na co mamy czas najpóźniej do końca września.

Dalej jest już tylko łatwiej. W miesiącu po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę konta, musimy zalogować się przynajmniej raz do bankowości mobilnej banku i wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty. W następnym miesiącu musimy powtórzyć te czynności. I to wszystko w zamian za spełnienie warunków otrzymamy 2 x 50 zł w gotówce. Środki wpłyną na nasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki ich wypłaty.

Warto dodać, że w mBanku równolegle trwa promocja eKonta, czyli rachunku dla osób dorosłych, w której do zdobycia jest aż 800 zł, choć zgarnięcie pełnej puli wiąże się z koniecznością spełnienia większej ilości warunków. Niestety obu promocji nie można łączyć, więc każdy powinien zdecydować czy chce bajecznie łatwe 100 zł, czy maksymalnie 800 zł, ale z koniecznością wykonania znacznie większej pracy.

Ile kosztuje eKonto m w mBanku?

eKonto m to produkt dość innowacyjny, ponieważ jest to pierwszy rachunek w Polsce, który rośnie wraz z jego posiadaczem. Najmłodsi (do 20 lat) nie zapłacą za nic (konto, kartę i dostęp do bankomatów). Osoby pomiędzy 21 a 24 rokiem życia dalej będą miały wszystko za free, oprócz wypłat z bankomatów na kwoty mniejsze niż 50 zł — te będą wtedy kosztować 1,30 zł. Po przekroczeniu 24 lat musimy już spełniać warunki, aby unikać opłat — konto, karta i bankomaty dalej będą za free, ale tylko jeśli na nasze konto wpłynie co miesiąc 1000 zł, a my wykonamy kartą min. 5 transakcji.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail