mBank: 300 zł zwrotu i 3% na koncie osobistym!

Kilka dni temu pisałem o tym, że Bank Zachodni WBK powrócił do jednej z lepszych ofert — Konta Godnego Polecenia z oprocentowaniem 4% oraz premią 100 zł. Na odpowiedź jednego z głównych graczy nie trzeba było długo czekać. mBank właśnie ogłosił nową edycję swojej promocji ze zwrotami. Teraz do zgarnięcia mamy do 300 zł oraz konto osobiste z oprocentowaniem na poziomie 3%!

mBank: 300 zł zwrotu i 3% na ekoncie Standard

Kto może skorzystać z promocji?

Standardowo dostępna jest jedynie dla nowych klientów banku. Zgodnie z regulaminem nowi klienci to osoby które:

“po dniu 1 stycznia 2015 roku nie były stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy”

Jeśli spełniamy ten warunek, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zgarnąć niezły zwrot i świetne oprocentowanie na koncie. Przede wszystkim musimy zawnioskować o ekonto standard lub ekonto plus na dedykowanej stronie banku.

Następnie konieczne jest zawarcie umowy (przelew, kurier, oddział) o konto wraz z kartą płatniczą.  Na złożenie wniosku mamy czas do 31.01.2017.

Jak zgarnąć zwrot 300 zł?

Jak to miało miejsce w poprzednich edycjach mBankowych promocji, zwrot będzie wypłacany w kilku miesięcznych transach. Żeby załapać się na zwrot, konieczne jest zapewnienie wpływu na poziomie 1000 zł oraz wydanie 250 zł kartą lub Blikiem, w każdym miesiącu.

Zgodnie z regulaminem wpływ 1000 zł nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji. W grę wchodzi więc albo przeniesienie wynagrodzenia, albo prośba do rodziny/znajomych o wykonanie przelewu. Teoretycznie powinien również zadziałać wpływ z innego naszego konta w innym banku (tak było w poprzednich edycjach)

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to bank będzie nam wypłacał 2% wartości transakcji kartowych lub zrealizowanych Blikiem, z zastrzeżeniem, że będzie to maksymalnie 50 zł miesięcznie. Zwroty będą wypłacane przez 6 miesięcy. Pierwszy zwrot dostaniemy za transakcje wykonane w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym podpiszemy umowę.

Jeśli więc podpiszemy umowę w listopadzie, to pierwszy zwrot dostaniemy już za grudniowe wydatki (a idą święta, więc te na pewno będą). mBank będzie wypłacał zwrot maksymalnie do końca miesiącu, po miesiącu, w którym dokonaliśmy transakcje.

Otwórz konto i zgarnij 300 zł zwrotu!

3% na koncie osobistym!

Żeby zgarnąć konto osobiste z oprocentowaniem 3%, nie trzeba spełniać warunku wpływu czy transakcji kartą. Co więcej, promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać już od pierwszego miesiąca. Niestety są dwa ograniczenia — konto będzie oprocentowane przez 7 miesięcy, a maksymalna kwota oprocentowanych środków wynosi 3000 zł — nadwyżka nie jest już objęta oprocentowaniem.

Jakie konta przygotował mBank?

Do wyboru mamy dwa rachunki – eKonto Standard i Plus. To pierwsze jest bezwarunkowo bezpłatne. Karta wydawana jest bezpłatnie i nie płacimy za nią, jeśli wykonujemy nią przynajmniej 5 transakcji miesięcznie. Mamy też dostęp do bezpłatnych bankomatów mBanku, Euronetu, Planet Cash oraz BZ WBK.

Drugi wariant – eKonto Plus — kosztuje standardowo 5 zł/mc, ale jeśli na konto wpłynie przynajmniej 1000 zł, to bank nie pobiera opłaty. Karta daje dostęp do wszystkich bankomatów na świecie bezpłatnie i nie zapłacimy za nią, spełniając ten sam warunek, co w przypadku ekonta Standard — wystarczy wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę.

Osobiście bardziej polecam eKonto Standard — przy ewentualnym zamykaniu rachunku po zakończeniu promocji nie trzeba będzie w okresie wypowiedzenia pilnować wpływów, bo konto jest bezwarunkowo bezpłatne

Otwórz konto, zgarnij 300 zł i 3% na koncie osobistym!

Na koniec — w promocji można wykonywać transakcję kartą lub Blikiem. Działanie Blika dokładnie opisałem tutaj

Przydatne dokumenty 

“Regulamin promocji”

Taryfa opłat i prowizji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail