mBank: 650 zł za założenie eKonta i gwarancja braku opłat!

mBank właśnie wystartował z kolejną edycją promocji swojego sztandarowego rachunku – eKonta. Tak jak w poprzednich edycjach możesz zyskać nawet do 650 zł zwrotu, jeśli tylko będziesz z niego aktywnie korzystać. mBank dorzuca też gwarancję braku opłat za podstawowe czynności!

mBank: 650 zł zwrotu za eKonto

Komu mBank zapłaci nawet do 650 zł?

Tak jak w poprzednich edycjach mBank zamierza nagradzać jedynie nowych klientów, czyli osoby, które nie miały w nim żadnego indywidualnego lub wspólnego rachunku po 01.01.2016 r.

Jeśli spełniasz ten warunek, to na początek musisz udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o otwarcie eKonta Standard lub eKonta Plus wraz z kartą płatniczą.

Wniosek musisz złożyć najpóźniej do 31 marca 2018 r., a podczas jego wypełniania koniecznie zwróć uwagę czy zaznaczyłeś zgody związane z udziałem promocji – bez ich zaznaczenia nie dostaniesz premii!

Co ważne – mBank wyklucza z udziału w promocji rachunki wspólne.

Po wysłaniu wniosku pozostaje Ci jeszcze podpisanie umowy o rachunek. Możesz ją zawrzeć za pomocą przelewu z innego banku, w oddziale lub za pomocą kuriera.

650 zł zwrotu za przelewy na konto i płatności kartą/BLIKiem 

Gdy staniesz się już szczęśliwym posiadaczem rachunku w mBanku, możesz zacząć zdobywać tytułową premię.

Jak to zrobić?

Wszystko ogranicza się do zwrotu za aktywność na koncie.

mBank będzie Ci zwracał 4% wszystkich miesięcznych płatności kartą lub BLIKiem. Do zdobycia co miesiąc jest sporo, bo aż 130 zł.

mBank będzie wypłacał Ci premię przez okres 5 pierwszych miesięcy, co w skali całej promocji daje Ci maksymalnie 650 zł zwrotu.

Oczywiście zgarnięcie maksymalnej premii będzie wymagało wydawania co miesiąc ponad 3200 zł, ale nikt nie zmusza Cię do zgarniania maksymalnej premii. Równie dobrze możesz wydać mniej i dostać od mBanku mniejszy zwrot!

Wszystko, co musisz zrobić, żeby cieszyć się comiesięcznym zwrotem na konto to:

  • Zapewnienie jednorazowego wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł 
  • Wydanie kartą lub Blikiem min. 250 zł 
  • Zalogowanie do aplikacji mobilnej mBanku 

Wspomniane wyżej czynności musisz spełniać w każdym z 5 miesięcy, zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca, po podpisaniu umowy. Jeśli więc podpiszesz ją w styczniu, to warunki musisz zacząć spełniać w lutym i to za wydatki w lutym dostaniesz pierwszy zwrot.

mBank będzie księgował zwroty do końca kolejnego miesiąca, jeśli oczywiście spełnisz wszystkie warunki 🙂

Gwarancja braku zmian opłat za podstawowe czynności

Oprócz sporego comiesięcznego moneybacku mBank przygotował też drugą część promocji, czyli gwarancję braku zmian podstawowych opłat związanych z kontem.

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie promocyjnego konta, to przez 24 miesiące mBank gwarantuje Ci, że nie zmieni opłat za:

  • Prowadzenie rachunku
  • Wypłaty z bankomatów 
  • Posiadanie karty płatniczej 
  • Przelewy internetowe 

Ile więc zapłacisz za konto w mBanku?

Jeśli wybierzesz eKonto Standard, to prowadzenie konta będzie bezwarunkowo bezpłatne. Karta do konta będzie darmowa po wykonaniu nią 5 płatności miesięcznie, a z nią będziesz miał darmowy dostęp do bankomatów Euronet, PlanetCash i BZ WBK, o ile wypłacasz przynajmniej 100 zł (inaczej wypłata kosztuje 1,30 zł)

Za wypłaty z pozostałych bankomatów zapłacisz 7 zł. Internetowe przelewy wewnętrzne i zewnętrzne będą darmowe.

Otwórz promocyjne eKonto Standard

Jeśli natomiast wybierzesz eKonto Plus, to za prowadzenie rachunku zapłacisz 5 zł miesięcznie (chyba że wpływa na nie 1000 zł, wtedy jest darmowe). Karta do konta będzie bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji (inaczej kosztuje 4 zł miesięcznie). mBank udostępnia też za jej pomocą darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (jeśli oczywiście wypłacasz jednorazowo przynajmniej 100 zł, w przeciwnym wypadku zapłacisz 1,30 zł prowizji)

Otwórz promocyjne eKonto Plus

Szczegóły w regulaminie