Millennium: 360 zł premii za otwarcie konta 360!

Wystartowała kolejna edycja promocji konta 360 w banku Millennium. Ponownie do zgarnięcia mamy 360 zł w formie zwrotu za płatności kartami oraz Blikiem. Bank przesunął też termin karencji, więc część starych klientów stała się nowymi i może skorzystać  z promocji 🙂

Millennium 360 zł zwrotu za płatności kartą i BLIK

Kto może z niej skorzystać?

Millennium po raz kolejny przesunęło okres karencyjny i tym razem wystarczy nie posiadać konto po 29.02.2016 r. aby móc bez problemu skorzystać z promocji i zgarnąć premię 🙂

Na początek wystarczy złożenie wniosku o rachunek na dedykowanej stornie banku. Standardowo konieczne jest zaakceptowanie wszystkich dostępnych zgód marketingowych i wysłanie wniosku. Umowę możemy podpisać za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku. Ważne, by zrobić to do 30.06.2017 r.

360 zł zwrotu za płatności kartami lub Blikiem

Po podpisaniu umowy od razu możemy zacząć zdobywać premię. Millennium będzie nam płaciło 2% wartości wszystkich naszych płatności kartami oraz 5% wartości zakupów zrealizowanych za pomocą Blik’a. Promocja trwa przez pierwsze 6 miesięcy, co miesiąc możemy zgarnąć maksymalnie 60 zł, a więc sumarycznie do zdobycia jest 360 zł. Zwroty będziemy otrzymywali od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę.

Millennium jak to ma w zwyczaju, stawia dwa proste warunki, które musimy spełnić, żeby zwrot trafiał na nasze konto. Po pierwsze konieczne jest zapewnienie comiesięcznego wpływu na nowootwarte konto w wysokości 1000 zł (wpływ może pochodzić z innego naszego konta) oraz wykonanie co najmniej jednej płatności kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Otwórz konto w Millenium i zgarnij nawet 5% zwrotu

Na pierwszy rzut oka widać, że o wiele bardziej opłaca nam się płacić Blkiem, zgarniamy ponad dwa razy większy zwrot (5%). Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, jak działa Blik, to podrzucam tu małą ściągawkę.

Konto 360 lub konto 360 Student

Do wyboru mamy dwa rachunki, konto 360 albo konto 360 Student. Pierwsze zarezerwowane jest dla osób powyżej 26 roku życia. Rachunek i karta do niego będzie całkowicie bezpłatna, jeśli zapewnimy wpływ na poziomie 1000 zł oraz wykonamy przynajmniej jedną płatność kartą w każdym miesiącu. Inaczej zapłacimy 8 zł za konto i 7 zł za kartę. I tak musimy spełniać takie same warunki, żeby zgarniać zwrot, więc przez cały okres promocji nie zapłacimy za rachunek nawet złotówki.

Lepiej mają osoby przed 26 rokiem życia. Nie zapłacą nic za prowadzenie konta 360 Student, a karta będzie dla nich bezpłatna, jeśli wykonają nią jedną płatność miesięcznie.

Zobacz regulamin

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail