Nest Bank: Do 200 zł za otrzymywanie 500+ na konto

Jak pewnie wiecie, ruszyła kampania przypominająca o konieczności złożenia wniosku o dofinansowanie 500+, o które trzeba co roku ponownie wnioskować. Z fali popularności programu chce skorzystać Nest Bank, który przygotował bardzo przyjemną, rodzinną promocję. W zamian za zapewnianie wpływu świadczenia 500+ na konto nowi, jak i obecni klienci Nest Banku mogą łącznie zyskać nawet 200 zł!

Nest Bank daje 200 zł w zamian za wpływ 500+ i oferuje Lokatę Witaj na 4%

Kto może skorzystać z promocji Nest Banku?

Zgodnie z regulaminem, aby skorzystać z promocji, musimy po prostu posiadać w Nest Banku konto osobiste. Nie ma żadnej karencji, więc jeśli takiego nie macie, to bez problemu możecie je otworzyć i skorzystać z promocji. Pamiętajcie, tylko żeby podczas uzupełniania wniosku wyrazić zgodę na marketing banku i przesyłanie informacji handlowych — tylko wtedy Nest Bank wypłaci wam premie.

Jeśli posiadamy już konto, to kolejnym krokiem będzie wysłanie zgłoszenia do promocji, co możemy zrobić w bankowości mobilnej lub seriwise transakcyjnym Nest Banku. Na koniec wystarczy już tylko spełnić warunki do wypłaty premii. Na konto w Nest Banku musi wpływać:

  • Świadczenie 500+
  • Wynagrodzenie w wysokości min. 2500 zł

Co do kwestii wynagrodzenia: Nest Bank dość dokładnie precyzuje to w regulaminie promocji:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:

  • wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub
  • renty lub emerytury dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub
  • stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub
  • inny organ wypłacający świadczenie lub
  • świadczenia z programu Rodzina 500 plus dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie

 

A co jeśli prowadzimy firmę? 

A co jeśli prowadzimy firmę? Na szczęście Nest Bank pozwala na zgarnięcie premii przedsiębiorcom, ale muszą oni zapewnić trochę większy, bo wynoszący 6000 zł wpływ na konto firmowe, które w takiej sytuacji również musimy otworzyć (ale bez obaw, jest bezwarunkowo bezpłatne). Dodatkowo musimy również przynajmniej raz na kwartał wysłać przelew do US lub ZUS.

Ostatni warunek, który jest potrzebny do uzyskania premii to otwarcie jednego z rachunków oszczędnościowych: Nest Rodzinne Oszczędności (dla dzieci do 12 roku życia) lub Nest Samodzielne (dla dzieci od 13 do 18 roku życia). Bardziej opłaca się nam otworzyć konto Nest Rodzinne Oszczędności, ze względu ma fakt, że efektywne oprocentowanie, które możemy tam uzyskać może wynieść nawet ponad 5% (pisałem o tym dokładniej w analizie tego rachunku).

Otwórz Nest Konto i zgarnij 200 zł premii za 500+

Jeśli spełnimy te warunki, to co kwartał na nasze konto w Nest Banku odstaniemy 50 zł premii. Promocja trwa rok więc łącznie zgarniemy 200 zł. Premia będzie wypłacana do 20 dni po zakończeniu danego kwartału.

Lokata Witaj na 4% dla nowych klientów 

Oprócz premii za przeniesienie do Nest Banku 500+ możemy również skorzystać z naprawdę dobrej oferty depozytowej. Nowi klienci będą mogli otworzyć Lokatę Witaj na 4%, a obecni lokatę na 2,7%! Dokładając do tego możliwe do uzyskania oprocentowanie na koncie Nest Rodzinne Oszczędności otrzymujemy naprawdę wyśmienite miejsce do ulokowania oszczędności 😉

Ile kosztuje konto w Nest Banku?

Wspominałem o tym wielokrotnie i wspomnę raz jeszcze — Nest Bank jest jednym z ostatnich banków za tzw. 0 zł. Nie zapłacimy za prowadzenie rachunku, kartę płatniczą czy dostęp do bankomatów w Polsce, nawet jeśli nie będziemy korzystali z rachunku! To samo tyczy się konta firmowego, co jest absolutnym ewenementem na rynku!

Czy skorzystanie z promocji się opłaca? Zdecydowanie! Nie dość, że dostaniemy 200 zł za przeniesienie wynagrodzenia i wypłatę 500+ w Nest Banku to jeszcze zyskamy bezwarunkowo bezpłatne konto i okazję do korzystnego ulokowania oszczędności 😉 Jednym słowem — świetna oferta 😉

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail