TMUB: 200 zł do empik.com za wyrobienie karty Mastercard Travel

T-mobile Usługi Bankowe, w skrócie TMUB (dawniej Alior Sync) właśnie wystartował z bardzo przyjemną promocją, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. W zamian za wyrobienie sobie karty kredytowej Mastercard Travel i wydanie nią 750 zł dostaniesz 200 zł w formie bonu do empik.com!

TMUB: 200 zł do empik.com za kartę Mastercard Travel

Komu TMUB chce dać bon do empik.com?

Na samym początku miła niespodzianka! TMUB chce nagradzać nie tylko nowych, ale i obecnych klientów!

Jest jedno ograniczenie, żeby wziąć w niej udział, nie mogłeś posiadać żadnej karty kredytowej w TMUB w ciągu ostatnich 90 dni. Posiadanie konta czy jakichkolwiek innych produktów NIE wyklucza z promocji!

Jeśli spełniasz ten warunek, to na początek musisz złożyć wniosek o kartę Mastercard Travel na dedykowanej stronie promocji.

Po jego złożeniu skontaktuje się z Tobą pracownik TMUB i potwierdzi dane we wniosku. Potem albo wyśle do Ciebie kuriera, albo prześlę Ci umowę o kartę do elektronicznej akceptacji.

Niezależnie do sposobu jej zawarcia, umowa musi być zawarta do końca stycznia 2018 r.

200 zł do empik.com za wydanie 750 zł 

Zdobycie tytułowej nagrody będzie niezmiernie proste. Wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszesz umowę o kartę Mastercard Travel, wydasz nią 750 zł.

Liczą się płatności w sklepach i internecie i nie musisz robić jednej, dużej płatności na 750 zł. Równie dobrze możesz wykonać X mniejszych transakcji, byleby ich łączna wartość wyniosła przynajmniej 750 zł.

Warto tu też wspomnieć o tym, że TMUB nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonywanych w określonych miejscach, które mają następujące kody MCC:

7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829 oraz 4900.

Kody te przyporządkowane są m.in. do kasyn, bukmacherów czy zakładów losowych.

Jeśli 750 zł wydasz w normalnych sklepach, to wszystko będzie dobrze i dostaniesz 200 zł do empik.com.

Zamów kartę Mastercard Travel i odbierz 200 zł do empik.com!

W zamian za spełnienie tego warunku TMUB wyślę Ci voucher do empik.com w formie SMS do końca następnego miesiąca.

Jeśli więc o kartę zawnioskujesz w grudniu i wydasz 750 zł w styczniu, to voucher dostaniesz najpóźniej 28 lutego 2018 r. 😉

Ile kosztuje karta Mastercard Travel w TMUB?

Na sam koniec warto wspomnieć o tym, ile kosztuje karta Mastercard Travel. I tu kolejna miła niespodziana ze strony TMUB — karta będzie bezwarunkowo bezpłatna przez pierwszy rok. Po nim, możesz zapłacić za nią 35 zł (jeśli w ciągu kolejnego roku wydasz nią mniej niż 15 000 zł) lub 0 zł (jeśli wydasz więcej).

Jeśli nic nią nie wydasz, to zapłacisz za nią 70 zł rocznie.

Oprócz opłaty rocznej, możesz też zapłacić opłatę miesięczną, z której zazwyczaj również zostaniesz zwolniony w pierwszym roku korzystania z karty.

Podsumowując, zgarniesz 200 zł do empik.com i zyskasz całkowicie bezpłatną kartę kredytową przez rok. Nie ma oczywiście konieczności zachowywania jej po odebraniu nagrody, ale wizja kompletnej bezpłatności może Cię przekonać do pozostawienia jej w portfelu 😉

Szczegóły w regulaminie