TurboKARTA i zwroty nawet do 3% w Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank właśnie ogłosił nową promocję swojej karty kredytowej. Do zdobycia jest zwrot 3% wartości zakupów na stacjach benzynowych oraz 1% wartości wszelkich innych zakupów. Czy to się opłaca? Prześwietlam TurboKARTĘ!

TurboKARTA ze zwrotem za wszelkie zakupy!

Dla kogo TurboKARTA?

Santander Consumer Bank niezbyt często gości na łamach Cardholdera. Hiszpański bank i właściciel BZ WBK rzadko raczy swoich klientów promocjami. Jednak jeśli już to robi, to robi to porządnie — w tej akcji nie ma podziału na nowych i starych klientów, ani żadnych karencji — każdy, kto posiada TurboKARTĘ, może z niej skorzystać.

Co ważne, promocja jest aktywna bezterminowo. Inne banki mogą się naprawdę sporo nauczyć od Santandera 😉

O karte można zawnioskować na dedykowanej stronie banku.

Jak zgarnąć 3% zwrotu?

Zasady są bardzo proste. Zgodnie z regulaminem, każdy posiadacz karty otrzyma zwrot 3% wartości zakupów na stacjach benzynowych oraz 1% wartości zakupów we wszelkich innych miejscach. Jedyne ograniczenie to maksymalna wartość zwrotu-nie może ona wynieść więcej niż 30 zł miesięcznie. Do zgarnięcia jest więc maksymalnie 360 zł rocznie.

Jedynym warunkiem wypłaty premii jest terminowe spłacanie karty, przez co bank rozumie regulowanie przynajmniej minimalnej kwoty zadłużenia.

A ile kosztuje TurboKARTA?

Standardowo TurboKARTA będzie nas kosztować 4,99 zł miesięcznie, chyba że co miesiąc wydamy nią 1000 zł. Jeśli chcemy załapać się na maksymalny zwrot i tak musimy wydać przynajmniej 1000 zł na stacjach benzynowych albo 3000 zł tylko w innych miejscach. Jeśli sporo tankujemy albo mamy inne duże wydatki to karta na pewno się przyda 😉

Katalog stron

<a href=”http://katalog.mistrzu.com” target=”_blank” title=”Katalog stron”><strong>Katalog stron</strong></a>

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail