mBank: 300 zł otwarcie kotna w mBanku i 50 zł w programie PolecamBank.pl!

mBank ogłosił kilka dni temu kolejną edycję promocji dla nowych klientów. Do zdobycia jest 300 zł w postaci zwrotów za płatności kartami i 50 zł w ramach programu PolecamBank.pl

mBank: 300 zł zwrotu i ekstra 50 zł w programie PolecamBank

Kto może skorzystać z promocji?

Na początek bardzo miła wiadomość. mBank przesunął okres karencyjny i zmienił definicję nowego klienta. Wcześniej, żeby korzystać z promocji tego banku, konieczne było nieposiadanie w nim nigdy wcześniej rachunku. Teraz wystarczy nie posiadać konta po 01.01.2016 r., co powoduje, że z promocji może skorzystać bardzo dużo byłych klientów 😉

Na początek konieczne jest zawnioskowanie o rachunek na dedykowanej stronie banku. Po wypełnieniu wniosku musimy podpisać umowę (przelew, kurier, oddział) i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

300 zł zwrotu za płatności kartami i Blikiem

Jak zdobyć tytułową premię? Wystarczy regularnie korzystać z Blika i karty płatniczej mBanku. mBank będzie nam zwracał 2% wartości wszystkich transakcji przez okres 6 miesięcy. Maksymalnie zdobyć możemy 50 zł miesięcznie, co przekłada się na łączną premię w wysokości 300 zł.

Żeby otrzymywać zwroty od mBanku, musimy jednak spełniać kilka stosunkowo prostych warunków. Co miesiąc musimy:

  • wydać kartą lub Blikiem minimum 250 zł
  • zapewnić wpływ na kotno w wysokości min. 1000 zł
  • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej mBanku

I to wszystko. Zwroty będą trafiały na nasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Otwórz konto w mBanku i zgarnij 300 zł zwrotu 

Ekstra 50 zł w Programie PolecamBank.pl

Oprócz tytułowych 300 zł premii możemy też zgarnąć 50 zł na start. Wystarczy, że w ciągu 60 dni od chwili otwarcia konta wykonamy min. 5 transakcji. Mogą to być płatności kartą, przelewy internetowe lub płatności internetowe. Żeby zgarnąć premię, konieczne jest podanie we wniosku o konto specjalnego kodu polecenia. Jeśli nie masz takiego kodu, to możesz skorzystać z naszego (19930310a)

Ile kosztuje konto w mBanku?

eKonto jest rachunkiem bezwarunkowo bezpłatnym. Niestety nie można tego powiedzieć o karcie płatniczej. Ta kosztuje 4 zł miesięcznie, chyba że wykonamy nią przynajmniej 5 transakcji na dowolny koszt. Z karta mamy bezpłatny dostęp do bankomatów Euronetu, BZ WBK i Planet Cash.

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail